ورود آدیداس به NFT

آدیداس در OpenSea در جایگاه دوم رتبه بندی

این NFT یک کالای کلکسیونر نیست، بلکه یک نشانه دسترسی است که به مالک خود دسترسی انحصاری به پوشیدنی های مجازی در متاورس بازی Sandbox و امکان بازخرید محصولات فیزیکی مربوطه را در سال 2022 می دهد.

آدیداس در OpenSea در جایگاه دوم رتبه بندی

در اولین آخر هفته خود، اولین NFT از پروژه “Into the Metaverse” آدیداس اورجینال، ۱۱۳۹۱ اتر (ETH) به ارزش بیش از ۴۳ میلیون دلار در OpeanSea تولید کرد. این مجموعه با رتبه بندی بر اساس حجم معاملات، رتبه دوم را در OpeanSea پس از کلکسیون RTFKT’s Clone X و Takashi Murakami کسب کرده است.

با همکاری Bored Ape Yacht Club، PUNKS Comic و gmoney، آدیداس اورجینال یک دارایی دیجیتالی را ایجاد کرد و ۳۰۰۰۰ نسخه از همان کالا را در ۱۷ دسامبر برای فروش قرار داد. تقریباً ۲۰۰۰۰ نسخه از NFT فاز ۱ تاکنون فروخته شده است.

مطالب مرتبط: آدیداس اورجینال اولین مجموعه NFT را راه اندازی می کند

به گفته این شرکت، ۱۵٫۵ میلیون دلار در طول ضرابخانه Early Access ساخته شده است که به دلیل مشکلات فنی ناشی از عدم امکان ضرب کردن Mutant Ape Yacht Club مجبور به توقف و راه اندازی مجدد پس از چند ساعت شد.

این NFT یک کالای کلکسیونر نیست، بلکه یک نشانه دسترسی است که به مالک خود دسترسی انحصاری به پوشیدنی های مجازی در متاورس بازی Sandbox و امکان بازخرید محصولات فیزیکی مربوطه را در سال ۲۰۲۲ می دهد.

در متاورس، به چالش کشیدن غیرممکن ها واقعیت است. روز جمعه با یکی از گسترده‌ترین افت‌های NFT در تاریخ ، وارد دنیای Web3 شدیم.

۱/۱۰

– adidas Originals (@adidasoriginals) 20 دسامبر ۲۰۲۱

مطالب مرتبط: دنیای NFT به تدریج در حال پر کردن شکاف بین جایگاه اصلی و جریان اصلی است

پروژه های جدید رمزنگاری در حال افزایش است

NFT افق های روشن برای هنرمندان

صاحبان NFT همچنین می‌توانند نسخه فیزیکی PUNKS Comic Issue 2: X Marks the Drop را دریافت کنند، داستانی گرافیکی درباره همه شخصیت‌های مجموعه. این کمیک همچنین به صورت جداگانه برای خرید در نمایه OpenSea PUNKS Comic موجود است. طبق گزارش‌ها، تیم توسعه‌دهنده PUNKS Comic Pixel Vault بخشی از درآمد حاصل از فروش OpenSea را برداشت و آن را به خزانه انجمن PUNKS برگرداند.

آدیداس پس از توئیت در مورد همکاری با Coinbase و نمایش زمین Sandbox خود، با موفقیت دراپ انحصاری NFT، کفش های ورزشی خود را در متاورس قرار داد. رقیب نایک همچنین ردپای دیجیتالی خود را با همکاری با برند کفش‌های کتانی و کلکسیونی مجازی RTFKT که برترین مجموعه پرطرفدار OpenSea در زمان انتشار بود، گسترش داده است.