جمع آوری 10 میلیون دلار

آردانا پروتکل استیبل کوین کاردانو

آردانا، یک اکوسیستم استیبل کوین که بر روی بلاک چین کاردانو (ADA) ساخته شده است، 10 میلیون دلار سرمایه اولیه از گروهی از سرمایه گذاران به رهبری Three Arrows Capital و Ascensive Assets دریافت کرد.

پروتکل استیبل کوین کاردانو آردانا ۱۰ میلیون دلار در آخرین دور تامین مالی جمع آوری کرد

آردانا، یک اکوسیستم استیبل کوین که بر روی بلاک چین کاردانو (ADA) ساخته شده است، ۱۰ میلیون دلار سرمایه اولیه از گروهی از سرمایه گذاران به رهبری Three Arrows Capital و Ascensive Assets دریافت کرد.

رایان ماتوو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران آردانا، بیانیه زیر را در رابطه با این معامله صادر کرد:

پلتفرم ما به عنوان اولین اکوسیستم استیبل کوین همه‌کاره که بر روی کاردانو ساخته شده است، دسترسی راحت به نقدینگی را برای کاربران فراهم می‌کند که یک نگرانی همیشه در دنیای پررقابت DeFi است. ما همچنین می‌توانیم از سرعت، مقیاس‌پذیری و امنیت Cardano برای ارائه یک راه‌حل مالی غیرمتمرکز استفاده کنیم که برای همه کارآمد است، و به زودی حتی ارزهای خارجی را در زنجیره تسهیل خواهیم کرد.»

کاربران می توانند استیبل کوین (که به عنوان dUSD شناخته می شود) را آزادانه در شبکه ارسال، دریافت، ذخیره و قرض دهند. نرخ مبادله ۱:۱ با دلار ایالات متحده خواهد بود و به طور کامل با ارزهای رمزنگاری شده مانند Cardano (ADA) تضمین خواهد شد.

آردانا قصد دارد یک فروش عمومی توکن ثانویه خود را که به نام DANA شناخته می شود، برای حاکمیت پروتکل همانطور که در نقشه راه خود ذکر شده است، برگزار کند. توسعه دهندگان این پروژه قصد دارند تا اواخر سال جاری، فروش ۳۵٫۶۲۵ میلیون توکن از ۱۲۵ میلیون توکن را با قیمت ۰٫۳۰ تا ۰٫۶۰ دلار برای هرکدام انجام دهند.

این تیم همچنین قصد دارد تا سه ماهه دوم سال آینده یک صرافی غیرمتمرکز یا DEX به نام Danaswap را معرفی کند. آردانا ادعا می کند که Danaswap فرصت های کشاورزی کم لغزش و بازدهی را برای تامین کنندگان نقدینگی ارائه می دهد.

شبکه کاردانو در حال حاضر نسبت به سایر شبکه‌های اتریوم کارمزد تراکنش‌های کمتری دارد که ممکن است برای پذیرش استیبل کوین مفید باشد. طبق گفته های Bitquery و BitInfoCharts، کاربران به طور متوسط برای هر تراکنش کاردانو ۰٫۴۳ دلار در مقایسه با ۴۷٫۲۳ دلار برای اتریوم در زمان انتشار پرداخت می کنند. فعالیت توسعه Cardano از ماه گذشته Alonzon Fork افزایش یافته است – که عملکرد قرارداد هوشمند را در بلاک چین فعال کرد.