افزایش 25درصدی ظرفیت برق

آرژانتین هزینه های استخراج BTC را ۴۵٪ کاهش می دهد

بیت فارمز تخمین می زند اگر تاسیسات آینده آرژانتین به بهره برداری برسد ، می تواند BTC را به قیمت 4125 دلار در Q4 2020 استخراج کند.

شرکت  کانادایی بیت کوین معدن Bitfarms برنامه خود را برای گسترش در آمریکای جنوبی به روز کرده است ، فاش می کند که یک قرارداد هشت ساله برای تهیه ۲۱۰ مگاوات یا مگاوات برق با قیمت ۰٫۰۲۲ دلار در هر کیلووات ساعت یا کیلووات ساعت تأمین کرده است.

براساس اعلامیه ۱۹ آوریل ، بیت فارمز از زمان امضای تفاهم نامه غیر الزام آور برای ساخت نیروگاه ۶۰ مگاواتی در اکتبر سال ۲۰۲۰ ، در زمینه تقویت شرایط کار در آرژانتین پیشرفت چشمگیری داشته است.

بیت فارمزعلاوه بر توسعه اطمینان از افزایش ۲۵۰ درصدی ظرفیت برق و موافقت با افزایش ۱۰ درصدی قیمت برق ، نشان داد که در حال بحث و گفتگوهای پیشرفته با یک شرکت ساختمانی محلی و ارائه دهنده مهندسی برای شروع ساخت یک مرکز استخراج در نزدیکی شریک زندگی خود است. نیروگاه ، و در حال حاضر قصد دارد استخراج بیت کوین را در اوایل سال ۲۰۲۲ در این مرکز آغاز کند

در اوایل ماه مارس ، بیت فارمز۴۸۰۰۰ استخراج کننده بیت کوین نسل جدید را از MicroBT سفارش داد ، با اعلامیه اخیر که “بخش قابل توجهی” از موجودی برای استقرار در تاسیسات جدید در نظر گرفته شده است.

بیت فارمز تخمین می زند که بتواند بیت کوین را فقط ۴۱۲۵ دلار برای هر BTC در آرژانتین در طی Q4 2020 استخراج کند ، که تقریباً ۴۵٪ پس انداز بیش از امکانات کبک آن را شامل می شود – که می تواند هر یک تقریباً ۷،۵۰۰ دلار BTC تولید کند. همچنین کاهش هزینه های تولید به بیت فارمزاین امکان را می دهد تا عمر اقتصادی بسیاری از واحدهای معدنی قدیمی را افزایش دهد و خاطرنشان می کند که بخش قابل توجهی از سخت افزار استخراج قدیمی آن پس از بهره برداری از تأسیسات جدید به آرژانتین منتقل می شود.

بیت فارمز توصیف این مرکز را ارائه می دهد “تنوع تولید جغرافیایی برای کاهش خطر و به عنوان یک پرچین موثر برای بیت فارمز در برابر رویداد نصف بعدی در سال ۲۰۲۴٫” در اوایل این ماه ، بیت فارمز اعلام کرد که ۳،۴۹۶ استخراج کننده جدید را بین آوریل و ژوئیه سال جاری مستقر می کند و نرخ هش عملیاتی خود را به ۲۸۰ پنتاژاز در ثانیه افزایش می دهد.

این شرکت همچنین اظهار داشت که روزانه ۷٫۵ بیت کوین به ذخایر خود اضافه می کند ، در حال حاضر ۶۵۰ بیت کوین به ارزش ۴۱ میلیون دلار در اختیار دارد و پیش بینی می کند موجودی آن ۱۰۰۰ BTC در هفت هفته آینده برگزار شود.