12٪ رشد در یک ساعت !

آمازون برنامه شایعه پشتیبانی Bitcoin را انکار می کند

آمازون همچنان به صنعت رمزنگاری علاقه مند است اما هنوز برنامه خاصی برای پرداخت دارایی های دیجیتال به عنوان پرداخت ندارد.

آمازون برنامه شایعه پشتیبانی بیت کوین را انکار می کند

آمازون گمانه زنی های اخیر خود را برای حمایت از پرداخت های بیت کوین رد کرده و ادعا می کند که در حال حاضر برنامه ای برای BTC ندارد.

طبق گزارش رویترز در تاریخ ۲۷ ژوئیه به نقل از سخنگوی این شرکت ، آمازون همچنان به صنعت رمزنگاری علاقه مند است اما هنوز برنامه خاصی برای پرداخت دارایی های دیجیتال به عنوان پرداخت ندارد:

“علیرغم علاقه ما به فضا ، گمانه زنی های پیرامون برنامه های خاص ما برای ارزهای رمزپایه درست نیست.”

با این حال ، سخنگو انکار نکرد که آمازون در حال تحقیق در مورد پرداخت های رمزنگاری است ، و اضافه کرد: “ما همچنان در بررسی آنچه که ممکن است نیاز مشتریان آمازون باشد ، متمرکز هستیم.”

در ۲۲ ژوئیه ، آمازون شغلی را برای یک ارز دیجیتال و بلاک چین ارسال کرد. چهار روز بعد ،روزنامه London’s City A.M.  با استناد به یک “خودی” که ادعا می کرد آمازون “به طور قطع” آماده حمایت از پرداخت های بیت کوین و راه اندازی یک توکن بومی است ، یک داستان را منتشر کرد – انتظار دیوانه وار برای برنامه های رمزنگاری شده آمازون را شعله ور می کند.

Wu بلاکچین ، رسانه رمزنگاری چینی ، برنامه های شایعه آمازون را ناشی از اقدام روز دوشنبه بازار دانست – در طی آن بیت کوین در کمتر از سه ساعت در فشار فشرده ای که منجر به تصفیه بیش از ۱۱۰ میلیون دلار شد ، تقریباً ۱۵ درصد به دست آورد. Wu در توییتی در تاریخ ۲۶ جولای اظهار داشت:

“بیت کوین در یک ساعت ۱۲٪ افزایش یافت ، که منجر به افزایش می شود. چون [چینی ها] تازه بلند شده اند. بدیهی است که قیمت بیت کوین پس از انتشار این شایعه در مورد آمازون در جامعه چین شروع به افزایش کرده است. “

مرتبط:آمازون پرداخت های رمزنگاری را پذیرفت !!!

با کنار گذاشتن شایعات آمازون برای پشتیبانی از بیت کوین ، قیمت BTC روند نزولی به خود گرفت. بر اساس CoinGecko ، در زمان نوشتن مقاله ، BTC طی ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۴٫۴٪ در ۳۶،۷۷۰ دلار معامله شد.