رشد بیت کوین توسط آمازون

آمازون پرداخت های رمزنگاری را پذیرفت !!!

گزارش شده است که پرکاربردترین فروشگاه آنلاین جهان تلاش می کند تا پایان سال 2021 پرداخت ارزهای رمزپایه را بپذیرد.

آمازون هم پرداخت های رمزنگاری را پذیرفت

قیمت ارزهای رمزپایه روز دوشنبه پس از گزارشی مبنی بر پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده توسط آمازون ، افزایش یافته است. با آمازون که قرار است ارزهای رمزپایه را بپذیرد ، قیمت بیت کوین ظاهراً رو به افزایش گذاشت. گزارش شده است که پرکاربردترین فروشگاه آنلاین جهان تلاش می کند تا پایان سال ۲۰۲۱ پرداخت ارزهای رمزپایه را بپذیرد.

پس از اعلام این خبر ، قیمت بیت کوین از مرز ۳۸۰۰۰ دلار عبور کرد و روند نزولی هفته ها را شکست. سرمایه ارز رمزنگاری شده ۱۲ درصد افزایش یافت و ارزش آن ممکن است ظرف چند ساعت به ۴۰۰۰۰ دلار برسد.

شایعات آمازون قیمت BTC را افزایش می دهد

آمازون پرداخت های رمزنگاری را پذیرفت !!!

مشاهده شد که ارزهای رمزنگاری شده پس از ارسال شغل مربوط به رمزنگاری توسط آمازون ، به طور قابل توجهی در ارزش خود افزایش می یابند. آمازون گفت که در این اطلاعیه به دنبال استفاده از فناوری رمزنگاری و Blockchain است. این نقل قول آنلاین کوچک حدس و گمانهایی را منتشر کرد که ظاهراً منجر به روند افزایشی قیمت رمزنگاری شده است.

این شایعات همچنین در مورد جف بزوس و مجوزی است که وی برای پذیرش رمزنگاری می دهد. این پرداخت های رمزنگاری شده ادعا شده ممکن است در آینده نزدیک با Ethereum ، Bitcoin Cash یا Cardano انجام شود.

انتظار می رود این استراتژی به نفع بازار رمزنگاری و آمازون باشد و میلیون ها دلار سود کسب کند.

ارزهای رمزپایه روند صعودی خود را بازیابند

از ماه مه ، بازار رمزنگاری در جایی که بیت کوین از ۳۴۰۰۰ دلار فراتر نمی رفت ، چشم انداز نزولی داشت. با این حال ، با اعلام آمازون ، قیمت بیت کوین و چندین ارز رمزنگاری شده افزایش یافت. از یک طرف ، ارزش بیت کوین کش ۸٪ افزایش یافت و بر اساس CoinMarketCap سرمایه خود را در ۵۰۲٫۰۷ دلار سرمایه گذاری کرد.

کاردانو همچنین از روند صعودی سود می برد و با رشد ۱۰٫۳۲ درصدی بالاتر از ۱٫۳۳ دلار معامله می شود. قیمت اتریوم ۲۳۴۰ دلار با اوج ۶ درصدی است. همانطور که انتظار می رفت ، Dogecoin 10 درصد افزایش یافت و امروز به ارزش ۰٫۲۱۸ دلار رسید.

ارزهای رمزنگاری شده اخیراً زمان بی ثباتی را پشت سر گذاشته اند و به نظر می رسد این اعلامیه به واقعیت نزدیک باشد. بیت کوین پس از از دست دادن ۵۰ درصد ارزش خود در پایان ماه مه ، یکی از متضررترین نشانه ها بود. چند روز پیش ، BTC پس از آخرین اخبار مقررات در چین زیر ۳۰۰۰۰ دلار معامله شد.

اکنون ممکن است چشم انداز بیت کوین پس از اعلام آمازون و همچنین اخبار JPMorgan تغییر کند. این شرکت آمریکایی اولین بانکی خواهد شد که رمزنگاری را پذیرفته و تجارت آزاد را مجاز می داند. هر دو اعلامیه ممکن است بدون توجه به مقررات وضع شده در این کشور آسیایی ، در ماه های آینده به بالاترین سطح جدید بیت کوین برسد.