ماه مه ماه بد سرمایه گذاران رمزارز

آنچه باعث سقوط بیت کوین و آنچه انتظار می رود

Su Zhu معتقد است که تصمیم چین برای تعطیلی کارخانه های استخراج معادن بیت کوین و توییت ایلان ماسک بر این دارایی تأثیر گذاشته است.

Su Zhu ، بنیانگذار سرمایه Three Arrows Capital ، آنچه را که فکر می کند باعث سقوط اخیر بیت کوین شده است ، به اشتراک گذاشته است. ماه مه ماه خوبی برای طرفداران و سرمایه گذاران رمزنگاری نبود. کل بازار رمزنگاری خونریزی کرد زیرا بزرگترین دارایی دیجیتال اندکی بالای ۳۰ دلار سقوط کرد.

در مصاحبه ای ، سو زو گفت ، تلاقی بین اقدام قیمت بیت کوین و یک سری اخبار نزولی ممکن است دلیل سقوط بزرگترین دارایی دیجیتال باشد که ارزش بیت کوین را بیش از نصف کاهش داد.

سو زو همچنین فکر می کند تصمیم چین برای تعطیلی کارخانه های استخراج معادن BTC و توییت ایلان ماسک نیز بر این دارایی تأثیرگذار بوده است.

ایلان ماسک و بیت کوین

در تاریخ ۱۲ مه ، مدیرعامل اتومبیل های الکتریکی با انتشار یک توئیت ، پرداخت های BTC را رد کرد. ماسک استدلال کرد که بزرگترین دارایی دیجیتال از انرژی سوخت زیادی استفاده می کند ، از این رو برای محیط زیست خطرناک است. این خبر ماه گذشته شبکه های اجتماعی را تحت فشار قرار داد. پس از آنکه ماسک پرداخت های BTC را رد کرد ، قیمت بزرگترین ارز مجازی روند نزولی شدیدی را آغاز کرد. سو زو معتقد است که این یکی از دلایل فروش بزرگ تجربه شده در اواخر ماه مه است.

مقررات BTC در چین

پس از اخراج Bitcoin از پرداخت برای تسلا به دلیل نگرانی های زیست محیطی ، یک هفته بعد دولت چین از خواب بیدار شد. آنها به ماینر ها BTC دستور دادند تا فعالیت خود را در این کشور ترک کنند. دولت گفت استخراج کنندگان بیت کوین تلاش خود را برای مبارزه با گرم شدن کره زمین کاهش می دهند. برخی از شهرهای چین نیز به همین ترتیب عمل کرده و ماینرهای بیت کوین را از حوزه قضایی خود خارج کرده اند. Ya’an آخرین شهری است که به ماینرهای بیت کوین دستور داده است تا فعالیت خود را ترک کنند.

Su Zhu: “در انتها هنوز میزان زیادی از تقاضای خرید وجود دارد.”

به گفته سو ژو ، یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد صندوق های تامینی (hedge fund) قصد دارد میلیاردها دلار برای ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کند. این کاتالیزور بزرگ صعودی می تواند به شدت بازارهای ارز مجازی را تقویت کند.

این استاد راهنمای ارز رمزنگاری شده گفت: هنگامی که مردم، در زمان نزول بازار به کمبود ارز دیجیتال عادت کنند ، خریداران طبیعی جدیدی خواهند داشت. وی گفت:

بازرگانان طبیعی مانند سایر کالاها ارزهای مجازی را معامله می کنند. وی افزود ، چنین بازرگانانی معمولاً دلایلی برای خرید یا فروش دارایی های دیجیتالی پیدا می کنند.

توئیت ایلان ماسک باعث عصبانیت جامعه کریپتو شد

ممنوعیت حساب های رمزنگاری توسط غول شبکه های اجتماعی چینی