محبوبیت رو به افزایش اتریوم

آیا اتریوم می تواند بیت کوین را شکست دهد؟

در چند وقت اخیر اتریوم محبوبیت بیشتری از ارزهای دیگر در سطح جهانی کسب کرده است ، که عمدتا به دلیل پذیرش قراردادهای هوشمند است.

در چند وقت اخیر اتریوم محبوبیت بیشتری از ارزهای دیگر در سطح جهانی کسب کرده است ، که عمدتا به دلیل پذیرش قراردادهای هوشمند است.

اتریوم ارز دیجیتال متشکل از شبکه بلاکچین است که توسط Dapps و فناوری های اطراف آن بازار رمزنگاری را هدایت کرده است. این خصوصیات برخلاف بیت کوین که از فناوری اساسی برخوردار است ،  جایگاه  بسیار بالای در بین معامله گران پیدا گرده است .

بیت کوین به عنوان  “طلای دیجیتال”  در بازار مطرح شده است و از پول در برابر تورم جهانی محافظت می کند.

بیت کوین با این توانایی که عنوان شد به عنوان برترین  ارز دیجیتال و با شهرت بالا به عنوان اولین ارز دیجیتال در بین طرفداران ارز دیجیتال مطرح است موقعیت  این ارز آن را به عنوان پادشاه بازار غیرمتمرکز تبدیل می کند.و در اینجاست که  ، بسیاری از سرمایه گذاران تعجب می کنند که آیا بیت کوین
هرگز تاج و تخت خود را از دست خواهد داد و آیا جایگاه خود را به اتریوم خواهد داد ؟

در حالی که بیت کوین ارز دیجیتال پیشگام است ، اتریوم یک طرح کار بازده تر و با آینده امیدوار کننده دارد.فناوری بلاکچین با اینترنت مقایسه می شود زیرا تعداد کمی از افراد در روزهای ابتدایی فعالیت آن اعتماد  به آن نداشتند . ولی اینک شبکه بلاکچین توسط بسیاری از شرکت ها ، بانک ها و خود اینترنت قابل استفاده است.

در حال حاضر ارز دیجیتال اتریوم محبوبیت زیادی  در بین طرفداران این حوضه پیدا کرده است. ارز دیجیتال  اتریوم با استفاده از Dapps و قراردادهای هوشمند خود تبدیل به پروتکل جدیدی برای اینترنت شده  است. این بدان معنی است که شما با خرید آن مقدار زیادی پول  به دست خواهید آورد که در تغییر در نرخ ارز رمزپایه( خود اتریوم ) نمایان خواهد شد. اما بیت کوین فاقد این توابع است ، بنابراین در نبرد با اتر بسیار محدود  و ناتوان است.

با این وجود ، هر دو بلاکچین در حالی که به رشد خود ادامه می دهند ، به دلیل نقص در مقیاس پذیری و هزینه های بالای معامله محدود شده اند. ارز های دیجیتال با  فناوری و به روزرسانی جدید در سیستم خود سعی دارد از این محدودیت ها دور شود. در پایان سال ، طرفداران اتر می توانند
از نسخه ۲٫۰ لذت ببرند و معاملات سریع تری را ارائه دهند.

به روز رسانی اتریوم

با نسخه ۲٫۰ اتریوم چند ماه پس از راه اندازی  ،  قطعا بسیاری از سرمایه گذاران احساس می کنند که از این پروژه عالی باید به موقع استفاده کنند . این تغییرات  در نسخه جدید نظر بسیاری از شرکت ها و معامله گران ارزهای رمزپایه را به خود جلب کرده است. با عملکرد بیشتر  و بهتر شبکه اتر ، افراد ممکن است ارزهای رمزپایه زیادی را کنار بگذارند و روی فناوری جدید اتر تمرکز کنند.

این ارتقا سیستم اتر می تواند در جایی که ارزش ارز دیجیتال  بالا می رود ، سودمند باشد. اگرچه بسیاری از علاقه مندان به ارز دیجیتال تصور می کنند که اتر از قیمت بیت کوین فراتر خواهد رفت ، اما حدس و گمان لزوماً با واقعیت برابر نیست.

اگر ارزش اتر افزایش یابد ، بیت کوین نیز افزایش خواهد یافت. مشخصه BTC نوسانات و استخراج آن است ،که این دقیقا چیزی  است که اتریوم از بدو تأسیس تاکنون از آن بی بهره است. بسیاری از سرمایه گذاران همچنین بر این باورند که بیت کوین قبل از پایان سال ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

و در آخر باید گفت اگرچه پروژه شبکه فناوری خوب است ، اما شاید پیشی گرفتن از بیت کوین اغراق آمیز باشد. سرمایه بزرگ بیت کوین همیشه به بازار غیرمتمرکز منجر شده است و احتمالاً از تخت سلطنت برکنار نخواهد شد.

و همچنین در حالی که سرمایه گذاران اتر افزایش می یابند ، این امر به نفع بیت کوین و قیمت آن نیز خواهد بود. هر ارز رمزپایه خصوصیات ، ارزش و تعداد طرفداران خود را دارد که به برنامه های آن اعتماد دارند.

اتریوم ممکن است اهداف خوبی داشته باشد ، این بدون شک ارزش آن را افزایش می دهد ، اما برای غلبه بر بیت کوین راه زیادی در پیش خواهد داشت .

تحلیل تکنیکال اتریوم ; ۹ خرداد