تجزیه تحلیل دوج کوین Dogecoin

آیا دوج کوین در ماه ژوئن هم عزیز خواهد شد؟

نوسانات دوج کوین قیمت را به یک منطقه نزولی دیگر زیر 0/3000 دلار رساند , در 24 ساعت گذشته با پایان یافتن آخر هفته ، نمودار DOGE / USD متاسفانه 5 درصد ارزش خود را از دست داده است.

در ۲۴ ساعت گذشته ، با پایان یافتن آخر هفته ، DOGE / USD متاسفانه ۵ درصد ارزش خود را از دست داده است.

در حالی که دوج کوین dogecoin با روند نزولی دیگری مبارزه می کند ، آلت کوین با کاهش بیشتر محبوبیت خود با بحران روبرو می شود. افزایش و سقوط دوج کوین را می توان ناشی از پوشش منفی آن توسط شبکه های اجتماعی دانست. و ما یک DOGE / USD داریم که ممکن است در ۰٫۳۰۰۰۰ دلار متوقف نشود.

آیا دوج کوین در ماه ژوئن هم عزیز خواهد شد؟

در حال حاضر ، قیمت دوج کوین با تعصب نزولی نزدیک به ۰٫۳۰۴۰ دلار است. ارز رمزنگاری شده در تلاش است تا هر الگوی معناداری را در نمودارها ثبت کند و فقط به صورت پهلو معاملات کند. طبق تحلیل قیمت دوج کوین ، این جفت ارز در محدوده دقیق گروههای بولینگر نیز محدود است. دامنه فعلی ۰٫۲۸۸۹ تا ۰٫۳۲۸۴ دلار است و معامله گران فرصت محدودی برای رمزگشایی خط سیر هفته آینده دارند.

با پایان یافتن ماه مه ، همه نگاه ها به سمت ژوئن است ، جایی که طرفداران رمزنگاری انتظار دارند خبرهای منفی فروکش کنند. همانطور که جهان تحت شرایط همه گیر COVID-19 قرار دارد ، در ماه آینده شاهد محاصره اقتصاد های بیشتری خواهیم بود که می تواند بازارهای جهانی را به سمت بالا سوق دهد. اینکه آیا قلمرو رمزنگاری نیز از آن پیروی خواهد کرد ، باید منتظر ماند.

حرکت قیمت دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته:

سنگ اندازی با تعصب منفی

طی چند روز گذشته روند جستجوی گوگل در دوج کوین رو به افول است. این به این دلیل است که ارز رمزنگاری شده برخلاف بسیاری از سایر آلت کوین ها نمی تواند روند نزولی را از بین ببرد. این جفت ارز از ۰٫۳۶۰۸ دلار پایین آمده است تا پایین ترین سطح ۰٫۲۸۰۸ دلار را لمس کند ، که این باعث کاهش روحیه گاوهای دوج کوین می شود. کاهش علاقه از جستجوی متداول جستجو در رابطه با دوج کوین مشهود است.

در حال حاضر ، قیمت نزدیک به ۰٫۳۰۴۰ دلار است که بسیار کمتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه است. همان میانگین متحرک ۵۰ روزه با ۰٫۳۷۰۰ دلار به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مقاومت طولانی مدت است. تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد که گاوها نتوانسته اند بارها و بارها قیمت ها را به بالای ۰٫۳۸۰۰ دلار برسانند. در طول ماه مه ، این جفت ارز قادر به دفاع از مناطق پشتیبانی حیاتی خود نبوده است.

بیشتر شاخص های فنی ، روزانه و هفتگی ، به دلیل تثبیت طولانی مدت در جفت ارز ، خنثی شده اند. تمایل شدید نزولی فقط باعث بهبود ضعیف DOGE / USD می شود. طبق تحلیل قیمت دوج کوین ، این جفت ارز احتمالاً به تثبیت خود در نزدیکی سطح ۰٫۳۰۰۰ دلار تا هفته اول ژوئن طبق تجزیه و تحلیل طولانی مدت قیمت دوج کوین ادامه خواهد داد.

نمودار ۴ ساعته DOGE / USD: نشانه های واضحی از شاخص های فنی وجود ندارد

آیا دوج کوین در ماه ژوئن هم عزیز خواهد شد؟

نمودار ساعتی DOGE / USD ترکیبی عجیب از شاخص های فنی را نشان می دهد. این معامله به صورت پهلو با شمع های کوچک اره ای معامله می شود که فقط باعث سردرگمی بیشتر امور می شود. از همه مهمتر ، یک Doji نزولی در نمودار بلند مدت هفتگی Doge ظاهر می شود.که  نشان دهنده ضعف بیشتر در ماه ژوئن.

سرمایه گذاران و معامله گران با معضلی روبرو هستند که نمودار DOGE / USD نمی تواند مقاومت های مهم را هدایت کند. ادامه روند نزولی احتمالاً در نمودارهایی نشان داده خواهد شد که جفت ارز DOGE / USD به زیر ۰٫۳۰۰۰ دلار برسد. تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد که کانال قیمت رو به پایین حمایت ها را در ابتدا ۰٫۲۸۰۰ دلار و سپس در ۰٫۲۵۰۰ دلار تقویت می کند. در بدترین حالت ، در ماهه ژوئن می تواند فروشندگان را با شکستن کانال نزولی قیمت در نزدیکی ۰٫۱ دلار بیاورد.

بنابراین ماه ژوئن می تواند آزمون سطح پشتیبانی حیاتی از DOGE را ببیند. در صورت عدم خرید کامل ، خرس ها می توانند شدت فروش را افزایش دهند و حجم ها را بیشتر پایین آورند. از لحاظ تاریخی ، ماه ژوئن رشد خاموش ارزهای رمزپایه را شاهد بوده است. چنین اقدام خاموش قیمت در ماه ژوئن فقط خرس ها را ترغیب می کند تا طبق تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین ، پایین ترین سطح جدید را لمس کنند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین : ژوئن ثروت Doge را زیاد تغییر نمی دهد

دوج کوین با وجود نوسانات اخیر ، همچنان یک ارز رمزنگاری شده محبوب است. علی رغم کاهش اندکی در محبوبیت ، جفت DOGE / USD هنوز معامله گران جدید و باتجربه را به خود جلب می کند. اکنون و سپس ، چند نظر یا توییت از Elon Musk کمی طعم و مزه را به این ترکیب اضافه می کند. اخیراً ، وی سناریوی مورد دیگری را برای دوج کوین پیشنهاد کرده است.

ایده عالی

– ایلان ماسک (elonmusk) 29 مه ۲۰۲۱

در حال حاضر ، بازرگانان نباید از منظر بلند مدت تجارت کنند. در عوض ، آنها باید مقاومت های کوچک را برای موقعیت های طولانی انتخاب کنند. با پایان یافتن ماه مه ، معامله گران باید قبل از هدف گذاری ۰٫۵۰۰۰ دلار بر مقاومت ۰٫۳۸۰۰ دلار متمرکز شوند تا روند منفی خود را در برابر خرس ها قرار دهند. حمایت ۰٫۲۷۰۰ دلار باید مشاهده شود زیرا نوسانات می تواند نگرانی های جدید دوج کوین را ایجاد کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده مشاوره تجاری نیست. سایت Cryptopolitan و مجموعه سهم آموز هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه سرمایه گذاری انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، تحقیقات مستقل و یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را توصیه می کنیم.

کشف جدید ایلان ماسک برای دوج کوین!

رازهای دوج کوین از زبان تاجر معروف اسکات ملکر