هدف قیمتی بیتکوین در 2022

آیا قیمت بیت کوین به هدف ۱۰۰ هزار دلاری نرسید ؟!

پس از رالی هیولایی امسال، قیمت بیت کوین در یک مقطع حساس قرار دارد. تحلیلگران انتظار دارند که در سال 2022 به 100000 دلار برسد، اما تحلیل تکنیکال چه چیزی را نشان می دهد؟

آیا قیمت بیت کوین به هدف ۱۰۰ هزار دلاری نرسید ؟!

بیت کوین (BTC) احتمالاً در سال ۲۰۲۱ بسیار کمتر از پیش بینی های ۱۰۰۰۰۰ دلاری تحلیلگران به پایان خواهد رسید. جسی پاول، مدیر عامل کراکن، که هدف قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلاری بیت کوین را نیز پیش بینی کرده بود، همچنان در بلندمدت صعودی است، اما افت شدید آن را در کوتاه مدت رد نمی کند.

یکی از نکات منفی که ممکن است در کوتاه مدت به بیت کوین فشار بیاورد، تغییر در سیاست پولی فدرال رزرو ایالات متحده است. در ۱۵ دسامبر ، فدرال رزرو اعلام کرد که برنامه خرید اوراق قرضه خود را با سرعت بیشتری متوقف خواهد کرد و همچنین سه افزایش نرخ بهره را در سال ۲۰۲۲ پیش بینی کرد.

قیمت بیت کوین کمتر از هدف 100 هزار دلاری تحلیلگران بود، اما در مورد سال 2022 چطور؟

مشاهده روزانه داده های بازار رمزنگاری. منبع: Coin360

سام استووال، استراتژیست ارشد سرمایه گذاری CFRA Research، به CNBC گفت که از نظر تاریخی، S&P 500 تمایل دارد در دوره ۱۲ ماهه زمانی که فدرال رزرو سه یا بیشتر افزایش نرخ را انجام می دهد، بازدهی منفی را به ثبت برساند.

اگر تاریخ تکرار شود، بیت کوین به دلیل همبستگی قوی خود با S&P 500 در مراحل مختلف در سال ۲۰۲۱، ممکن است برای فرار با مشکل روبرو شود. پیش بینی قطعی اینکه آیا سرمایه گذاران به خرید بیت کوین برای محافظت از سبد خود در برابر تورم فزاینده در صورت خطر، دشوار است. احساسات غیرفعال منجر به رزرو سود می شود.

با این عدم قطعیت، بیایید به نمودارها روی آوریم و تجزیه و تحلیل بلندمدت بیت کوین را انجام دهیم تا سطوح بحرانی را که باید مراقب آنها باشیم، تعیین کنیم.