1200 درصد رشد در یک سال

اتریوم در پایان آوریل بیش از ۲۸۰۰ دلار

دومین ارز بزرگ رمزنگاری شده با سقف بازار در ماه آوریل با یک اسکناس بالا پایان می یابد.

اتریوم در پایان آوریل

بر اساس داده های Nomics ، قیمت اتریوم برای بسته شدن ماه آوریل در حال افزایش است و برای اولین بار به بالای مرز ۲۸۰۰ دلار رسیده است.

اتریوم از ابتدای سال ۱۸۹ درصد و نسبت به سال گذشته بیش از ۱۲۰۰ درصد بالاتر است.

خوشبختی Ethereum چندین دلیل بالقوه دارد ، از جمله پیشرفت مداوم به سمت بلاکچین سریعتر و ارزان تر Ethereum 2.0 و همچنین خوش بینی روز افزون که به روزرسانی شبکه جولای می تواند به کاهش هزینه های بنزین و افزایش قیمت کمک کند.

اما شایان ذکر است که در حال حاضر احساس صعودی قدیمی در بازارهای مالی وجود دارد.

اگرچه امروز اندکی پایین آمد ، میانگین صنعتی داو جونز برای اولین بار در آوریل به بالاتر از ۳۴۰۰۰ رسید و نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به سهام ایالات متحده بود. بازارهای ارزهای رمزنگاری شده نیز قدرت خود را پس از وقفه در اواسط آوریل نشان می دهند. Binance Coin در ماه گذشته ۸۷٪ رشد کرده و به ۶۳۰ دلار رسیده است. Dogecoin در همان بازه زمانی بیش از چهار برابر قیمت داشته است. و رمز حکمرانی UNIwap Uniswap همچنان از تمایل به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) بهره مند می شود ، که به معامله گران اجازه می دهد نشانه ها را عوض کنند ، سود بگیرند و بدون واسطه های مالی وام بگیرند.

به طور غیرمعمول ، بیت کوین از نظر نسبی عقب است و نشان می دهد که بازار رمزنگاری به طور فزاینده ای متنوع است و برای تحمل بار بیشتر از BTC متکی است نسبت به گذشته. بیت کوین ، که در ۱۴ آوریل به بالاترین ارزش اسکناس بالاتر از ۶۳،۰۰۰ دلار رسید ، ده روز بعد به زیر ۵۰،۰۰۰ دلار رسید. این از هفته گذشته با ۱۵٪ رالی بهبود یافته است.