قیمت اتر و بیت کوین افزایش می یابد؟

اتریوم و بیت کوین ، بالاترین حد خود از ماه می

قیمت اتریوم پس از ارتقاء شبکه در لندن به 3145 دلار افزایش می یابد . بهبود بیت کوین همچنان ادامه دارد و امروز بیش از 44000 دلار معامله می شود.

اتریوم و بیت کوین ، بالاترین حد خود از ماه می

مهمترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار رمزنگاری همچنان در حال افزایش هستند. اتر ، مانند بیت کوین ، از ماه می به این سو ، زمانی که توکن ها بیش از ۵۰ درصد ارزش خود را از دست دادند ، به بالاترین ارزش خود رسید.

پس از اتمام به روزرسانی ETH 2.0 هفته ها پیش ، اتریوم قیمت خود را افزایش داد. این اتفاق در یک محیط نظارتی توسط چین ، ژاپن و دولت ایالات متحده رخ داد.

اتر دوباره وارد بازی رمزنگاری می شود و بیت کوین نیز چندان عقب نیست

اتریوم و بیت کوین ، بالاترین حد خود از ماه می

به نقل از CoinMarketCap ، اتر در ساعات اولیه شنبه ۷ آگوست با ۳۰٫۹۷ دلار معامله شد و ۱۱٫۱۱ درصد افزایش چشمگیر داشت. بیت کوین با افزایش ۶٫۶۲ درصدی قیمت ، نقطه عطفی را رقم زد و امروز در ۴۳۶۰۹ دلار معامله شد. هر دو ارز رمزنگاری شده از ماه آگوست که سرمایه گذاران بالقوه را جذب کرده اند روند صعودی را نشان می دهند.

اتر به دلیل به روز رسانی شبکه ETH در لندن به مدت چهار روز به صعود خود ادامه داده است. پائولو آردوینو ، مدیر فناوری پلت فرم Bitfinex ، فکر می کند که رمز ارز ممکن است با انتظارات زیادی به بازار بازگشته باشد. بیت کوین پیشرو این اتهام است و ارزش ETH همچنان در حال افزایش است.

با این حال ، اردوینو پیشنهاد می کند که مطمئن نیست این روند بی ثباتی بازار را برای هفته ها کاهش دهد. با این حال ، سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری نظر مخالف دارند و احساس می کنند بیت کوین و اتریوم پتانسیل واقعی خود را نشان می دهند.

روند نزولی قبلی ناشی از مقررات در چین و گمانه زنی های ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا بود. در حال حاضر ، بیت کوین در حال نزدیک شدن به یک رقم متحرک ۵۰ روزه است ، رقمی که از ماه مه زمانی که به ۶۴۰۰۰ دلار رسید ، ندیده بود.

طرح تجهیزات رمزنگاری ایالات متحده بازار را سردرگم می کند

اگرچه چشم انداز پیرامون بیت کوین و اتر امیدوار کننده به نظر می رسد ، اما طرح تجهیزات رمزنگاری در ایالات متحده ممکن است بر آن تأثیر بگذارد. هدف این طرح پرداختن به ایجاد گزارش برای انتقال رمزنگاری و هزینه های بهره است. این طرح رمزنگاری به کنگره می آید و ممکن است در چند هفته آینده به تصویب برسد.

با این حال ، برخی از کارشناسان رمزنگاری پیشنهاد می کنند که طرح تجهیزات مانع از رشد رمزنگاری نمی شود. بر اساس پلتفرم CoinGecko.com ، قیمت بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت ۱۰ درصد افزایش یافت. ارزهای رمزنگاری شده پس از صعود بیش از ۱٫۸۹ تریلیون دلار سرمایه بازار ایجاد کرده اند.

قیمت دوج کوین به ۰٫۲۳۵۹ دلار ، کاردانو به ۱٫۴۷ دلار ، بایننس کوین با ۳۵۴٫۵۰ دلار و XRP به ۰٫۷۸۹۵ دلار افزایش می یابد. بر اساس داده های CoinMarketCap ، شش ارز رمزنگاری شده مورد علاقه بیش از ۱۰ درصد رشد دارند.