محبوبیت نهادی برای دومین دارایی رمزنگاری جهان در حال کاهش است.

اتریوم و رکورد خروج ۵۰ میلیون دلاری

محصولات سرمایه گذاری اتریوم هفته گذشته رکورد خروجی داشته ، در حالی که جریان های بیت کوین شروع به تثبیت در بازار کرده اند.

محصولات سرمایه گذاری اتریوم در هفته گذشته رکورد ۵۰ میلیون دلار خروج را تجربه کرده اند که نشان دهنده احساس نزولی سرمایه گذاران نهادی است.

بر اساس گزارش هفتگی جریان صندوق دارایی دیجیتال CoinShares ، محصولات اتر برای سه هفته متوالی با ۶۴٫۳ میلیون دلار از هفته منتهی به ۶ ژوئن ، بخش خروجی را تجربه کرده اند.

علی رغم برداشت های صورت گرفته ، از آغاز سال ۲۰۲۱ تاکنون ۹۴۳ میلیون دلار به محصولات سرمایه گذاری اتر سرازیر شده است.

بخش محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری برای چهارمین هفته متوالی با خروج ۴۴ میلیون دلار از بخش طی هفت روز گذشته ، جریان کلی خروجی داشته است. این گزارش تخمین می زند که از اواسط ماه مه ۳۱۳ میلیون دلار از محصولات نهادی رمزنگاری شده برداشت شده باشد.

در حالی که محصولات رمزنگاری در هفته گذشته به طور گسترده خروج از کشور را تجربه کردند ، اتر بزرگترین خروج سرمایه را تجربه کرد اما با خروج بیت کوین به ۱٫۳ میلیون دلار کاهش یافت – در حالی که در هفته گذشته ۸۹ میلیون دلار بود. اکنون از اوایل ماه مه هفت هفته متوالی جریان بیت کوین وجود دارد.

برخی از صندوق ها شاهد ورود جزئی به محصولات بیت کوین خود از جمله Grayscale بودند که نشان دهنده احساسات متفاوت در بین سرمایه گذاران در مورد بیت کوین است.

CoinShares همچنین اشاره کرد که چند دارایی همچنان با ارسال مجدد ورودی های هفتگی ، به سرپیچی از روند ادامه می دهند ، با بیان:

“محصولات سرمایه گذاری دارایی های چند دیجیتال با ورود ۶ میلیون دلار در هفته گذشته روند منفی خود را ادامه دادند ، که نشان می دهد سرمایه گذاران همچنان از دارایی های دیجیتال طرفداری می کنند اما تمایل به تنوع دارند.”

قرار گرفتن در معرض محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری نهادی که در اوج امسال در اوج بازار گاو نر به رکورد رسید ، و با این حال ، سرمایه گذاران در دوره رکود سود کسب کرده اند.

مرتبط: فروش نهادی رمزنگاری به طولانی ترین رگه از فوریه ۲۰۱۸ رسیده است

دومین و سومین دارایی رمزنگاری شده بزرگ ، CoinShares و ۳iQ ، به ترتیب با ۵۶٫۴ میلیون دلار و ۲۷٫۱ میلیون دلار برای هفته ، بالاترین میزان خروج کل دارایی ها را داشتند. رهبر صنعت ، Grayscale ، با واردات جزئی ۱٫۳ میلیون دلار در هفته ، نسبتاً ثابت باقی ماند.

محصولات سرمایه گذاری اتریوم در ماه های اخیر عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته است – با ورود محصولات اتریوم در حالی که محصولات بیت کوین کمتر از یک ماه پیش دچار افت شدند – اما محبوبیت نهادی برای دومین دارایی رمزنگاری جهان در حال کاهش است.

به گزارش CoinGecko ، در زمان نوشتن این قیمت ، قیمت های اتریوم در روز با ۸٫۵٪ افزایش به ۲،۱۳۵ دلار رسید ، در حالی که بیت کوین پس از به دست آوردن ۱٫۸٪ در ۲۴ ساعت گذشته ، با ۳۴،۹۰۰ دلار دست به تغییر می زد.

پذیرش بیت کوین و اتریوم در دانشگاهی در پاراگوئه

فرصت های فوق العاده سرمایه گذاری در بیت کوین