هدف بعدی 3000 دلار!

اتریوم ۲۵۰۰ دلاری یا آماده رسیدن به ۳۰۰۰ دلار

پیش بینی قیمت اتریوم امروز صعودی است ، زیرا بازار به 2500 دلار بازگشت و یک شبه به سمت و سویی مثبت حرکت کرد.

 

پیش بینی قیمت اتریوم امروز صعودی است ، زیرا بازار به ۲۵۰۰ دلار بازگشت و یک شبه به سمت و سویی مثبت حرکت کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم که ETH / USD روند صعودی داشته باشد و یک نوسان بالاتر را ایجاد کند ، که از آن به بالاتر از مرز ۳۰۰۰ دلار برسد.

اتریوم 2500 دلاری یا آماده رسیدن به 3000 دلار

در کل بازار معاملات قرمز انجام می شود. هر دو بیت کوین و اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ضرر جزئی دارند و بقیه بازار آلت کوین را دنبال می کنند. (Monero (XMR با تقریباً ۲۳ درصد افزایش یک استثنا است.

ETH / USD پس از بسته شدن نزولی دیروز با قیمت ۲۴۱۳ دلار باز شد. امروز گاوها تلاش دیگری برای حرکت بالاتر از مقاومت ۳۰۰۰ دلاری انجام دادند که، ETH / USD به سمت حمایت ۲۵۰۰ دلاری حرکت کرد.

حرکت قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته

قیمت ETH / USD در محدوده ۲،۳۳۶ دلار – ۲،۶۱۹ دلار حرکت کرد که نشانگر نوسانات ملایم است. حجم معاملات ۳۱٫۸۹ درصد افزایش یافته و در مجموع ۴۰٫۵ میلیارد دلار است. در همین حال ، کل سقف بازار حدود ۲۸۵٫۷ میلیارد دلار معامله می شود که در نتیجه آن سلطه بازار روی  ۱۸٫۲۶ درصد است.

نمودار ۴ ساعته ETH / USD – باز تا ۲۵۰۰ دلار

در نمودار ۴ ساعته ، ما می توانیم قیمت Ethereum را که روز گذشته به ۲۵۰۰ دلار رسیده و در حال حاضر به یک طرف حرکت می کند ، مشاهده کنیم.

اتریوم 2500 دلاری یا آماده رسیدن به 3000 دلار

بازار کلی در یک ساختار نزولی قیمت معاملات انجام می شود ، زیرا بالاترین قیمت جدید در تاریخ ۱۲ ماه مه در حدود ۴،۴۰۰ دلار تعیین شد. از آنجا ، بیش از ۵۰ درصد افت در هفته های بعدی مشاهده شد تا اینکه حمایت ۱۹۰۰ دلار پیدا شد.

در اوایل این هفته ، نرخ ETH / USD با کاهش مجدد به حمایت ۱۷۲۵ دلاری رسید. بنابراین ، کمی پایین تر تنظیم شد ، که نشان می دهد خرس ها شتاب خود را از دست می دهند. در اواخر هفته ، قیمت Ethereum به سمت مقاومت ۳۰۰۰ دلار حرکت کرد و نشان داد که گاوها آماده هستند تا در هفته آینده به یک سطح بالا برسند. پس از اتمام ، قیمت اتریوم باید به سرعت حرکت خود را آغاز کند تا به بالاترین قیمت قبلی خود یعنی ۴۴۰۰ دلار برسد.

در حال حاضر ، می توانیم ببینیم که ETH / USD در حدود ۲۵۰۰ دلار تثبیت می شود ، که نشان می دهد پایه ای برای حرکت به سمت بالاتر ساخته شده است. با این حال ، اگر روند نزولی بعدی در اواخر امروز مشاهده شود ، ETH / USD همچنان می تواند در حمایت ۲۲۰۰ دلاری با یک نوسان بالاتر روبرو شود.

پیش بینی قیمت اتریوم: نتیجه گیری

پیش بینی قیمت اتریوم صعودی است زیرا بازار یک شبه در حدود ۲۵۰۰ دلار حمایت کرده است. و به همین دلیل ، امروز انتظار داریم ETH / USD معکوس شود و بالاتر حرکت کند.

اطلاعات ارائه شده مشاوره تجاری نیست. سایت Cryptopolitan و سایت سهم آموز هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه سرمایه گذاری انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، تحقیقات مستقل و یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را توصیه می کنیم.

اتریوم چیست؟ همه چیز درباره ی آن

تحلیل تکنیکال اتریوم ; ۳ خرداد