محدوده مهم 30هزار دلاری

ادامه رشد بیت کوین فقط به دست هولدر ها

سایت نظر سنجی نشان می دهد سرمایه گذارانی که در مسیر رسیدن به بالاترین زمان بیت کوین بالای 30/000 دلار فروخته اند ، اکنون دوباره در حال خرید هستند.

بیت کوین (BTC) در حال مشاهده “تکرار مجدد” در رفتار سرمایه گذاران در ۳۰،۰۰۰ دلار است و روند فقط باید باعث افزایش قیمت شود.

طبق منبع نظارت زنجیره ای Ecoinometrics در ۱۳ ژوئیه ، تنها راه “افزایش” BTC / USD در صورت ادامه تجمع ارزهای دیجیتال توسط هودلرها است.

داده های “جذاب” به تقاضای تازه اشاره دارد

با تحلیل اینکه چه کسی از آغاز آخرین اجرای  بازار گاوی در اکتبر ۲۰۲۰ رمزارز خریداری کرده است ، Ecoinometrics نشان داد که تغییرات عمده در مقایسه با سال گذشته وجود دارد.

در آغاز ، این سرمایه گذاران کوچکتر یا “ماهی های کوچک” بودند که در حال جمع آوری بودند. این زمانی آغاز شد که بیت کوین از بالاترین قیمت قبلی خود یعنی ۲۰،۰۰۰ دلار عبور کرد و تا اوج جدید ۶۴،۵۰۰ دلار ادامه یافت.

با این وجود سرمایه گذاران بزرگتر با ۲۰۰۰۰ دلار فروش را آغاز کردند ، البته نه به مقدار کافی برای پایان دادن به گاو نر.

از طرف دیگر ، نهنگ ها فشار فروش را هنگامی که BTC / USD برای اولین بار به ۳۰ هزار دلار رسید ، اضافه کردند. نتیجتا ، تحلیلگران می گویند ، نقطه اوج در اوج ماه مه بود.

Ecoinmetrics اظهار داشت: “ظاهرا ۳۰ هزار دلار سطح کلیدی است که روند انباشت ارز ها توسط نهنگ ها را متوقف می کند.”

دلیل اینکه فشار فروش در نهایت تسخیر شد می تواند ناشی از احساس نهنگ باشد که بیت کوین “خیلی خیلی زود” به دست می آورد و بنابراین بازار ناپایدار ارزیابی می شود.

اکنون که ۳۰۰۰۰ دلار بازگشت ، هیچ جا سرما را نمی توان یافت – سرمایه گذاران بزرگ و کوچک دوباره خرید می کنند.

یافته ها ادامه می دهد: “نهنگ ها و ماهی های کوچک دوباره شروع به جمع شدن می کنند در حالی که سایر دسته ها خنثی شده اند.”

“اگر این تفسیر صحیح باشد ، پس آنچه که با این تصحیح داشتیم تکرار مجدد است. اگر این روند انباشت ادامه پیدا کند ، تنها یک جهت وجود دارد که بیت کوین می تواند ادامه دهد. “

ادامه رشد بیت کوین فقط به دست هولدر ها

نمودار رفتار نهنگ Bitcoin. منبع: Ecoinometrics / Twitter

کور سویی از امید

این دیدگاه یک دلیل برازنده برای لحن نزولی بسیاری از مفسران بازار طی چند هفته گذشته ارائه می دهد.

مرتبط: قیمت بیت کوین “در این هفته” شاهد شکست خواهد بود ، تاجر با هدف ۳۸K دلار می گوید

حتی مدل کلاسیک قیمت سهام برای جریان نیز نگرانی های مربوط به بی اعتباری را به وجود آورده است ، چیزی که سازنده آن آن را انکار می کند ، در حالی که فعالیت های زنجیره ای با حجم کم و عدم حمایت جامد بالاتر از ۳۰۰۰۰ دلار مشخص شده است.

در همین حال ، درخواست ها برای یک حرکت عمده قیمت ، کم نیستند ، اما امید به حرکت رو به بالا در روز چهارشنبه وجود دارد علی رغم افت ارزش زیر ۳۲۰۰۰ دلار .