چه لایحه هایی تصویب شده؟

ارائه ۱۸ لایحه رمزارز ها توسط کنگره در ۲۰۲۱

جیسون برت ، تنظیم کننده سابق FDIC ، استدلال می کند که قانونگذاران ایالات متحده از استیبل کوین های خصوصی دور شده اند تا تمرکز خود را بر تنظیم دارایی های دیجیتالی غیر متمرکز در سال جاری بگذارند.

ارائه ۱۸ لایحه رمزارز ها توسط کنگره در ۲۰۲۱

به نظر می رسد کنگره ایالات متحده با وضع مقررات بیشتر در مورد دارایی های رمزنگاری شده ، با ارائه ۱۸ قبض در مورد بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده در طول سال ۲۰۲۱ ، تلاش می کند.

بر اساس تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط تنظیم کننده سابق شرکت بیمه سپرده ، Jason Brett، در ۲۲ آگوست ، کنگره ۱۱۷ کنونی در تمرکز بر تنظیم دارایی های غیرمتمرکز به جای سکه های خصوصی مانند پروژه Diem فیس بوک – که قبلاً Libra نامیده می شد ، از سلف خود جدا شده است.

در ماه ژوئیه ، کنگره قانون ساختار دارایی های دیجیتال و قانون حمایت از سرمایه گذاران را به منظور ایجاد تعاریف قانونی مجزا برای دارایی های دیجیتال و اوراق بهادار دارایی های دیجیتال به ترتیب ارائه کرد.

اگرچه این لایحه هنوز به تصویب کنگره نرسیده است ، اما این قانون اوراق بهادار دارایی دیجیتال را به عنوان حوزه قضایی کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) تعیین می کند ، در حالی که کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اختیار تنظیم دارایی های دیجیتال را دارد.

Jason Brett معتقد است که در قبوض دارایی های دیجیتال کنگره ، قانون حذف موانع نوآوری بیشترین پیشرفت را از زمان معرفی در ماه مارس داشته است. هدف این قانون ایجاد یک گروه کاری مشترک است که همکاری بین SEC و CFTC را در زمینه تنظیم بلاک چین و بخش های رمزنگاری تسهیل می کند.

بر اساس این گزارش ، این قانون قبلاً از سوی کنگره و مجلس نمایندگان تصویب شده است و اکنون منتظر سنا است.

با این حال ، همه صورتحساب های دارایی دیجیتال کنگره با استقبال خوب صنعت روبرو نشده است ، زیرا اصلاحات لحظه آخری در قرارداد زیرساخت های دو حزبی در ماه ژوئیه انجام شد که شامل تعریف گسترده ای از “کارگزاران” دارایی های دیجیتالی است که تهدید می کند الزامات دقیق گزارشگری طرف مقابل را تحمیل می کند. اعتبار سنج شبکه و توسعه دهندگان نرم افزار.

وکیل عمومی Cointelegraph ، زکری کلمن ، زبان مبهم در لایحه زیرساخت را یک بازی سیاسی عنوان کرد که به موجب آن قانونگذاران به دنبال افزایش مالیات بدون توسل به جزئیات مربوط به این مجموعه هستند.

این لایحه اکنون به مجلس نمایندگان منتقل می شود ، جایی که احتمالاً تا اواخر سال جاری به رای گذاشته نمی شود.

نماینده کنگره Tom Emmer یکی از فعال ترین ها در حوزه دارایی های دیجیتال بوده است ، زیرا در سال جاری سه اسکناس ارائه کرده است.

پیشنهادات Tom Emmer شامل قانون اطمینان قطعی Blockchain بود – که می تواند از ارائه دهنده خدمات بلاک چین که هیچ کنترلی بر توکن ها ندارند ، مجوز و ثبت نام فرستنده پول را فراهم کند.

در ماه ژوئیه ، او همچنین قانون وضوح امنیتی را پیشنهاد کرد که به دنبال کاهش بارهای نظارتی برای فناوری مبتنی بر بلاک چین است و در ماه مه قانون امن برای مودیان مالیات دهندگان با دارایی های فورک را دوباره معرفی کرد.