Little rabbit

ارز دیجیتال LTRBT لیتل ربیت چیست؟

هدف از احداث این پروژه رسوندن شما به بالاترین با سرمایه گذاری و خرید این ارز با مکانیزم ییلد فارمینگ هستش که میتونه سودآفرینی خوبی داشته باشه.

ارز دیجیتال LTRBT لیتل ربیت Little rabbit چیست؟

لیتل ربیت  یا خرگوش کوچولو کریپتو کارنسی حدود یک ماه از شروع به کار این ارز LTRBT می گذره. با ورود به پنکیک سوآپ در ۱۴ may ماه پیش تونست اولین خرید و فروش خودشو انجام بده. ارز لیتل ربیت روی بستر بلاک چین بایننس اسمارت چین BSC می باشد.

هدف از احداث این پروژه رسوندن شما به بالاترین با سرمایه گذاری و خرید این ارز با مکانیزم ییلد فارمینگ هستش که میتونه سودآفرینی خوبی داشته باشه.

این ارز در رتبه ۳۰۰۰ کوین‌مارکت‌کپ قرار دارد قیمتش نزدیک به صفر است.

در برگه سفید این ارز آمده است: «هدف ما دستیابی موفقیت در زنجیره هوشمند بایننس است و قصد داریم سرمایه‌گذاران بازدهی خوبی از این ارز داشته باشند.»

این توکن در هیچ صرافی معتبری لیست نشده و فقط در صرافی پن‌کیک‌سووپ معامله می‌شود.

قیمت این ارز آنقدر پایین ست که با یک دلار می‌توان حدود ۱۰ هزار میلیارد توکن خریداری کرد.

افزایش قیمت این ارزها به موارد مختلفی از جمله حمایت افراد معروف، لیست شدن در صرافی‌ها بزرگ و خرید نهنگ‌ها بستگی دارد اما حدود ۹۵ درصد این قبیل توکن‌ها هیچ وقت رشد قیمتی نخواهند داشت.

مکانیزم استیک خودکار در LTRBT

مکانیزم استیک اتوماتیک یعنی اینکه با خرید اون دارایی و نگه داشتنش، تعدادش بیشتر و بیشتر بشه.

در Little rabbit روال به این صورت که هر کسی این توکن رو میخره باید ۱۰% کارمزد بده که ۵% از اون میره واسه مکانیزم استیک هولدرها.

یعنی ۵% از هر معامله بین کسانی که اون ارز رو هولد می کنند پخش میشه. پس امکان وجود داره ارز دارایی شما روز به روز افزایش پیدا کنه.

تامین نقدینگی و ساخت کف قیمتی برای توکن لیتل ربیت

اون ۵% از هر کارمزد میره واسه تامین نقدینگی در صرافی پنکیک سوآپ.

تامین نقدینگی در صرافی های DEX یا غیرمتمرکز وجود داره که اصطلاحا انگاری یه استخر رو پر از پول می کنند. و هرکسی هر معامله ای خواست انجام بده چون از والت به والت هستش ازون استخر برمیدارن. حالا کیا پول تو اون استخرا میریزن؟ خیلیا! اونایی که از همون ارز دیجیتال زیاد دارن. مثلا من ۱۰۰ تا یونی سوآپ دارم و میریزمش تو استخر و بابت هر معامله که بشه چون یونی های من در گردشه اون استخر هستش پس منم ازش سود میگیرم. اینجوری هم کسی که پول تو استخر گذاشته سود میکنه هم اونی اون ارز رو خواسته زود خریدش انجام میشه و هم صرافی به عنوان یه تامین کننده نقدینگی شناخته میشه.

شما باید بدونید که “با تامین نقدینگی از هر معامله باعث میشه کف قیمتی با معاملات بیشتر بالا و بالاتر بیاد.” پس همین عاملی میشه که از دامپ های شدید جلوگیری کنه.

black hole در پروژه ارز LTRBT

مدیران ارز دیجیتال لیتل ربیت یک سیاه چاله دارن که هر از گاهی بخش زیادی از ارزهای Little rabbit رو داخل اون میریزن و از معاملات خارج میکنند برای همیشه!

“معمولا برای توکن سوزی میان و یه آدرس والت کاملا غیرقابل دسترس تولید می کنند و بهش میگن سیاهچاله. عملا هر موقع که بخوان توکنی رو از بین ببرن اون توکن رو Send میکنند به اون سیاه چاله و اینجوری دیگه هیچکس نمیتونه بهش دست پیدا کنه و حتی در تراکنش ها هم اسمی ازش نمیاد.“

نقشه راه این توکن