اقدام وزارت دادگستری ایالات متحده

استخدام وکیل برای تیم اجرایی ارزهای دیجیتال

طبق معیارها ، هرکسی که وزارت دادگستری استخدام می‌کند باید فردی با دانش گسترده در مورد فناوری کریپتو و بلاک چین باشد. همچنین باید قوانین پولشویی را درک کند.

استخدام وکیل برای تیم اجرایی ارزهای دیجیتال

وزارت دادگستری ایالات متحده می خواهد یک وکیل برای تیم اجرای ارزهای دیجیتال خود استخدام کند

US DOL قرار است وکیلی را به عنوان سرپرست NCET، تیم اجرای ارزهای دیجیتال خود منصوب کند.

نقش استراتژیک دادستان وزارت دادگستری ایالات متحده

مدیر تیمی از وکلا را رهبری خواهد کرد که اولویت‌های استراتژیک را برای بررسی رمزارزها و اجرای پرونده‌ها با کمک دفاتر دادستانی ایالات متحده و آژانس‌های تحقیقاتی را تعیین خواهد کرد و همچنین به حفظ روابط با شعبه‌های مجری قانون فدرال، ایالتی و محلی برای هماهنگی و به اشتراک گذاری اطلاعات و استراتژی ها بین آنها اقدام خواهد کرد.

این تیم همچنین در کنار نهادهایی مانند شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) کار خواهد کرد.

هر کس را که به عنوان مدیر منصوب کنند، روابط بخش خصوصی را برای کمک به اجرای برنامه تقویت می کند.

کل استراتژی وزارت دادگستری ایالات متحده و NCET بخشی از اقدام ایالات متحده برای مبارزه با استفاده از ارز دیجیتال به عنوان یک ابزار غیرقانونی است.

طبق معیارهای آن، هرکسی که وزارت دادگستری استخدام می‌کند باید فردی با دانش گسترده در مورد فناوری کریپتو و بلاک چین باشد. همچنین باید قوانین پولشویی را درک کند.

تیم NCET DOJ

تیم NCET اخیراً برای بررسی جرایم مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ایجاد شده است. آنها تحقیقات مربوط به “جرایم ارتکاب یافته توسط مبادلات ارز مجازی، خدمات اختلاط و سقوط، و عوامل زیرساخت پولشویی را انجام می دهند.

به گفته وزارت دادگستری، NCET تخصص تراکنش های بلاک چین و ارزهای دیجیتال را برای وزارت دادگستری و سایر سازمان های دولتی ایالات متحده ارائه می دهد.

NCET و هر کسی که آن را رهبری می کند مستقیماً به Assistant Att گزارش می دهد