بهبود مگاوات برق استخراج کنندگان

استخراج رمزنگاری با اتخاذ منابع انرژی تجدیدپذیر

چندین شرکت ارزهای رمزنگاری شده فعالیت خود را با انرژی تجدیدپذیر گسترش داده اند.

استخراج رمزنگاری با اتخاذ منابع انرژی تجدیدپذیر

اگرچه کریپتو دارای قوانین متعددی از سوی دولت چین است ، اما همچنان مشتاقانی دارد که از آن حمایت می کنند. همانطور که مشهور است ، دولت السالوادور تجارت بیت کوین را تأیید کرده است و برزیل نیز از بلاک چین برای ایجاد توکن خود استفاده کرده است. بسیاری از شرکت ها از ارزهای رمزنگاری شده مانند Bit Digital ، Marathon Digital و Sphere 3D Corp پشتیبانی می کنند.

مرتبط:نتایج نظرسنجی تصویب BTC در السالوادور

مرتبط:برزیل به سمت پرداخت های دیجیتالی حرکت می کند

اگرچه چشم انداز رمزنگاری امیدوار کننده به نظر می رسد ، اما نگرانی های زیادی در مورد استخراج رمزنگاری وجود دارد که به طور مداوم توسط چندین سرمایه گذار ابراز شده است. این فرآیند رمزگشایی BTC انرژی زیادی مصرف می کند که آسیب قابل توجهی به محیط زیست وارد می کند. طبق مطالعات انجام شده ، برای استخراج یک بیت کوین ، شما به اندازه انرژی آرژانتین در سال نیاز دارید.

در مواجهه با چنین اتهاماتی ، چندین شرکت راه حل هایی برای تغییر تصویر منفی استخراج کنندگان رمزنگاری ایجاد کرده اند. به عنوان مثال ، شرکت منهتن سولار طرحی برای ایجاد ستاد اطلاعات رمزنگاری با استفاده از گیگاوات برق قابل استفاده مجدد در تگزاس ایجاد کرد.

شرکت ISW Holdings اعلام کرد که قرارداد ذخیره رمزنگاری با Bitmain را تمدید می کند. این قرارداد عملیات شرکت استخراج گرجستان را گسترش می دهد.

توافق با استخراج کنندگان رمزنگاری Bitmain

استخراج رمزنگاری با اتخاذ منابع انرژی تجدیدپذیر

ایرن گائو ، رئیس شرکت Bitmain’s Antminer NCSA ، فکر می کند که این معامله با استخراج کنندگان رمزنگاری عملیات آنها را گسترش می دهد. مقر ۲۰۰ مگاواتی بخشی از دور اول است که از انرژی قابل استفاده مجدد به عنوان منبع استفاده می کند. گائو می گوید امیدوار است برنامه آینده را بهبود بخشد و در نتیجه از رشد صنعت استخراج رمزنگاری حمایت کند.

Bitmain یکی از معروفترین ماینرهای رمزنگاری در این زمینه است و مدیرعامل ISW Holdings از همکاری با آنها خوشحال است. آلونزو پیرس ، مدیر ISW Holdings ، معتقد است که وقتی بار ۲۰۰ مگاواتی آنلاین شود ، سود سالانه Bitmain افزایش می یابد. پیرس نه تنها می خواهد در ردیف اول معدن بماند ، بلکه امیدوار است به مراحل جدیدی در تجارت معدن برسد.

شرکت Marathon Digital همچنین گزارش می دهد که امکانات استخراج بیت کوین خود را در ماه ژوئن به روز کرده است. این شرکت معدنی حدود ۲۲۶ واحد بیت کوین (BTC) ایجاد کرد که از ماه می ضرب می شد. Marathon Digital کل ذخیره بیت کوین خود را به بیش از ۵۰۰۰ توکن با قیمت حداقل ۲۰۳ میلیون دلار افزایش داد.

روابط استخراج BTC پس از رسیدن به بالاترین سطح خود رشد می کند

پس از صعود بیت کوین به بالاترین سطح خود در ماه مه ، بسیاری از شرکت ها از استخراج رمزنگاری پشتیبانی می کنند. شرکت Sphere 3D موافقت خود را با Gryphon برای ترویج استخراج BTC تجدیدپذیر اعلام کرده بود. هدف ادغام این است که اطمینان حاصل شود که استخراج کنندگان رمزنگاری ۱۰۰ درصد از انرژی پاک استفاده می کنند.

شرکت SOS اعلام کرد که با نیاگارا برای ایجاد یک ستاد عملیاتی که از استخراج تجدیدپذیر BTC تا ماه ژوئن پشتیبانی می کند ، همکاری کرد. شرکت ها می خواهند توکن های BTC را با ۱۵۰ مگاوات انرژی استخراج کنند. همه چیز در حال انجام تا کنون نشان می دهد که ماه های آخر سال ۲۰۲۱ برای استخراج بیت کوین منحصر به فرد خواهد بود ، زیرا رمزارزها از اول آگوست صعودی هستند.