مبلغ 325 میلیون دلار دیگر ..

استراتژی Galaxy Interactive با هدف Metaverse

این شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر در شرکت هایی که در بخش تعاملی ، محتوا ، امور مالی و فناوری را ترکیب می کنند ،فعالیت می کند.

استراتژی Galaxy Interactive با هدف Metaverse و بازی های نسل بعدی

Galaxy Interactive ، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر که بر فناوری تعاملی نسل بعدی متمرکز است ، اعلام کرده است که برای دومین صندوق خود ۳۲۵ میلیون دلار از ۷۰ سرمایه گذار مختلف جمع آوری کرده است.

این صندوق بر واقعیت مجازی افزوده و بر هوش مصنوعی و بازی های مبتنی بر بلاک چین متمرکز است.

در بیانیه ای در ۱۹ اکتبر ، Galaxy Digital ، مالک اکثریت Galaxy Interactive ، اظهار داشت که ۱۵۰ میلیون دلار از این صندوق در حال حاضر به شرکت های نمونه کار جدید از جمله Republic ، ۱۰۴۷ Games ، Elodie ، ROAR ، Art Blocks و Masterworks با سایر سرمایه گذاری های دیگر اختصاص یافته است. در ماه های آینده اعلام می شود

این شرکت در سال ۲۰۱۸ توسط شرکای عمومی سام انگلبارت و ریچارد کیم تأسیس شد ، در حال حاضر بیش از ۶۵۰ میلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد و در بیش از ۷۵ شرکت سرمایه گذاری کرده است.

انگلبارت بخش تعاملی را “تلاقی محتوا ، امور مالی و فناوری” توصیف می کند و معتقد است که رشد قابل توجهی را به دنبال خواهد داشت. انگلبارت معتقد است که مالکیت دیجیتالی از طریق NFT ها ستونی اساسی برای نسخه همه جانبه اینترنت است.

شما هم مثل من و GalaxyRTK اساساً معتقدینکه نسل های جوان به طور دسته جمعی از دنیای فیزیکی به دنیای دیجیتال منتقل می شوند؟

باشد که در روزهای جالبی زندگی کنید …galaxyRTKnovogratz

– سام انگلبارت (samenglebardt) 19 اکتبر ۲۰۲۱

مایک نووگراتز ، بنیانگذار و مدیرعامل Galaxy Digital ، گفت که دو شریک اصلی در اوایل پتانسیل این بخش را مشاهده کرده اند:

“آنها [انگلبارت و کیم] اولین افرادی بودند که روی میز من کوبیدند و تأکید کردند که اشیاء بازی و دیجیتال – که هنوز به آنها” NFT “گفته نمی شد – بزرگترین فرصت برای مقیاس فناوری بلاک چین را فراهم می کند و Galaxy Digital در این فضا نیاز به تخصص دارد. “

پول از طریق Bitkraft Ventures ، یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در استارتاپ های بازی و eSports که در اوایل این ماه بودجه توکن ۷۵ میلیون دلاری را راه اندازی کرده است ، به این بخش سرازیر می شود.

خارج از محتوای تعاملی ، امروز گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه Multicoin Capital قصد دارد ۲۵۰ میلیون دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ برای صندوق سرمایه گذاری سوم با هدف استارتاپ های رمزنگاری جمع آوری کند.

در ماه ژوئن ، آندرسن هوروویتز سومین صندوق رمزنگاری خود را با ارزش ۲٫۲ میلیارد دلار جمع آوری کرد و آن را به بزرگترین صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری شده تبدیل کرد.