HODL) Hold for Dear Life)

استراتژی HODL چیست؟

HODL یک فعل است و می توان آن را به همان روش کلمه "نگه داشتن" استفاده کرد، بزرگترین تفاوت بین شخصی که بیت کوین رو HOLD می کند و شخصی که بیت کوین را در اختیار دارد ، ایدئولوژی وی است.

نوعی استراتژی سرمایه گذاری منفعل که بدون توجه به تغییر در قیمت یا بازار ، برای مدت طولانی سرمایه گذاری در آن نگه دارید. این اصطلاح برای اولین بار به دلیل اشتباه تایپی که در یک انجمن بیت کوین ایجاد شده بود ، مشهور شد و اکنون این اصطلاح به طور گسترده ای گسترش یافته و مخفف “Hold for Dear life” است.

HODL به معنای “نگه داشتن” است ، اما برخی از مردم ادعا می کنند که این نیز مخفف است. HODL به عنوان مخفف کلمه “نگه داشتن زندگی عزیز” است.HODL اگرچه در آن زمان فقط یک اشتباه املایی بود ، برای بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری به یک ایدئولوژی تبدیل شده است.

HODL یک فعل است ، و می توان آن را به همان روش کلمه “نگه داشتن” استفاده کرد. بزرگترین تفاوت بین شخصی که بیت کوین رو HOLD می کند و شخصی که بیت کوین را در اختیار دارد ، ایدئولوژی وی است. HODLers دارندگان بیت کوین برای حداکثر دارندگان هستند که نمی توانند سرمایه های خود را بفروشند زیرا معتقدند ارز رمزپایه آینده مالی خوبی دارد.

HODL به عنوان یک استراتژی و فلسفه:

اگر واقعاً به بیت کوین اعتقاد دارید و تاجر باتجربه ای نیستید ، باید HODL کنید. اگر بیت کوین مانند فلزات گرانبها به کالای اصلی تبدیل شود ، هر بیت کوین میتواند با ارقام بالا معامله شود. از آنجا که ۲۱ میلیون بیت کوین همیشه در گردش است ، تا زمانی که افراد و موسسات بیشتری بیت کوین را به عنوان ذخیره ارزش تشخیص دهند ، این قیمت همچنان رو به افزایش خواهد بود.

در حالی که اخیراً ایلان ماسک مدیر عامل تسلا اعلام کرده است که تسلا ۱٫۵ میلیارد دلار بیت کوین به ترازنامه تسلا اضافه کرده است ، شرکتهای بیشتری احتمالاً بیت کوین را به عنوان یک دارایی ذخیره معتبر در نظر می گیرند. اگر بیت کوین به یک دارایی ذخیره اصلی تبدیل شود ، HODLing ارز رمزنگاری شده شما می تواند بازده خوبی به شما بدهد.

HODL در رسانه ها:

کلمه “HODL” را که اغلب در توییتر استفاده می شود ، مشاهده خواهید کرد. اگر از صاحب نظران فناوری مانند تایلر وینکلوس پیروی می کنید ، ممکن است این واژه را قبلاً دیده باشید. این ماه ، ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، در مورد واژه توئیت HODL توئیت کرده است: “Hodl the rainforests !!” اگرچه “hodl” به طور معمول در خارج از سرمایه گذاری رمزنگاری استفاده نمی شود ، ماسک به معنای “جنگل های بارانی را بفروشید!”اشاره داشته است.

دانستن زمان HODL:

اگر اطمینان ندارید که می توانید با معاملات ارز رمزنگاری شده خود بازار را شکست دهید ، باید HODL داشته باشید. اگر به بیت کوین اعتقاد دارید ، پتانسیل قیمت آن در آینده ، رمزنگاری معاملات را با خطر بیشتری مواجه می کند.سرمایه گذارانی که نباید HODL داشته باشند شامل معامله گران نوسانی و سرمایه گذاران کوتاه مدت هستند.

برخی از سرمایه گذاران در طول بازارهای گاوی برای خرید و دستیابی به سود سریع معامله می کنند ، حتی اگر به پایداری طولانی مدت ارز رمزنگاری اعتقادی نداشته باشند.

شما می خواهید Bitcoin را در طول بازارهای خرسی جمع کنید. از نظر تاریخی ، بیت کوین در هر بازار نزولی بین ۸۰ تا ۹۰ درصد افت می کند ، اما پس از آن بازمی گردد تا سال ها بعد به بالاترین حد خود برسد. طی دهه گذشته ، قیمت بیت کوین سالانه به طور متوسط ​​۲۰۰٪ افزایش یافته است و این یک استراتژی سودآور HODLers را ثابت می کند.

چگونه یک HODLer شوید؟

این کار آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک حساب کارگزاری رمزنگاری راه اندازی کنید و بیت کوین خریداری کنید ، سپس فقط HODL.قصد دارید سرمایه زیادی در ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنید؟ شما باید یک کیف پول سخت افزاری خریداری کنید.

کیف پول سخت افزاری رمزنگاری شما را در دستگاه فیزیکی متصل به اینترنت ذخیره نمی کند ، بنابراین هک کردن آن غیرممکن است.حتما فکر می کنید HODLers باید انتظارات خود را مدیریت کنند. روند قیمت بحث قانع کننده ای برای گرانتر شدن بیت کوین ارائه می دهد ، اما این یک ادعای اساسی است که به زودی به یک میلیون دلار می رسد.

HODLers فقط افرادی هستند که واقعاً به بیت کوین اعتقاد دارند. برای بسیاری از HODLers ، نگه داشتن بیت کوین چیزی فراتر از یک سرمایه گذاری است. از آنجا که HODLers بر این باورند که ارز رمزپایه آینده مالی است ، رمزنگاری HODLing در مراحل ابتدایی خود باعث می شود که آنها بخشی از یک چیز انقلابی را احساس کنند.

خودداری HODL از فروش با قیمت ۴۰هزار دلاری