روش های جدید برای جلب مشتری های بیشتر

استفاده از Stablecoins برای تجارت الکترونیکی شما

استیبل کوین ها یا سکه های ثابت مانند SameUSD در مقایسه با پول ملی و حتی در مقایسه با ارزهای دیجیتال معروف تر مانند بیت کوین برای تجارت شما دارای مزایای بیشتری هستند.

سکه های ثابت stablecoins مانند SameUSD در مقایسه با پول ملی و حتی در مقایسه با ارزهای دیجیتال معروف تر مانند بیت کوین برای تجارت شما دارای مزایای زیادی هستند.

به عنوان یک شاغل ،شما احتمالاً همیشه به دنبال روش های جدید برای جلب مشتری های بیشتر و ساده کردن روش های پرداخت خود هستید. پس  اگر مردم بتوانند  محصولات شما را خیلی راحت تر خریداری کنند ، شما میتوانید محصولات بیشتری بفروشید ، درست است؟

در گذشته ، این ممکن بود به معنای پذیرش سیستم عامل های پرداخت اضافی مانند PayPal یا پذیرش ارزهای غیر از پول ملی یا محلی شما بود . باید گفت که انقلاب بزرگ در حال حاضر  در پرداخت آنلاین به روشنی  مشخص است که ارز دیجیتال خواهد بود.

برخی از کسب و کارها قبلاً ارزهایی مانند بیت کوین را پذیرفته اند و احتمالاً شما هم در نظر دارید که با این تغییرات همراه باشید ، . اما اگر می خواهید از از این تغییرات هم  پیشی بگیرید ، ممکن است بخواهید پذیرش سکه های ثابت را به جای بیت کوین مورد پذیرش قرار دهید .

استیبل کوین ها Stablecoins برای تجارت الکترونیکی

سکه های ثابت stablecoins مانند SameUSD در مقایسه با پول ملی و حتی در مقایسه با ارزهای دیجیتال معروف تر مانند بیت کوین برای تجارت شما دارای مزایای زیادی هستند.

یکی از مشکلات اصلی بیت کوین نوسان قیمت آن است. اگر شما نمی دانند ارزش بیت کوین در عرض چند روز یا چند هفته آینده چطور خواهد شد ، چگونه می خواهید مشتریان خود را قانع کنید که یکی از محصولات شما را  خریداری کنند و در ازای آن به شما  بیت کوین پرداخت کند؟ خصوصاً اینکه بیشتر دارندگان بیت کوین انتظار دارند ارزش بیت کوین آنها در آینده بسیار بیشتر شود .

بنابر این دوست دارند از آن نگهداری کنند تا آنکه بخواهند آن را خرج کنند .  و به عنوان یک دارایی  میخواهند آن را سرمایه گذاری کنند .  در این صورت این ارزها  برای کسب و کار شما فایده ای ندارد ، زیرا شما در واقع سعی در فروش محصولات دارید. بنابراین چه در حال فروش جواهرات سفارشی باشید و چه در فروش بازی های ویدئویی ، مشکل هنوز همان است.

مردم بیت کوین خود را خرج نمی کنند.

مسئله دیگری که در مورد رمزنگاری هایی مانند بیت کوین وجود دارد این است که درک  و فهم آن برای همه اقشار جامعه دشوار است. مخصوصاً برای اقلام با قیمت پایین. هم نوسانات بزرگ و هم ساختار پیچیده قیمت گذاری باعث می شود مردم از هزینه های بیت کوین برای کالاهای عادی صرف نکنند.

اینها همه  بدان معناست که لزوما گزینه  ارزهای دیجیتال مورد مناسبی برای تجارت شما نیست.

حسابداری  آنها هم نیز می تواند دشوار باشد – مانند پیش بینی درآمد در آینده و تصمیم گیری استراتژیک در مورد قیمت محصولات خود در بیت کوین . زیرا بیش از حد نوسان دارد.

در اینجا است که سکه های ثابت stablecoins مانند SameUSD وارد بازار می شوند. آنها تمام مزایای رمزنگاری (پرداخت سریع ، مطمئن و غیرمتمرکز) را بدون دردسرهای ارزهای دیجیتال  مانند بیت کوین را به شما می دهند.

با SameUSD ، می دانید دقیقاً ارزش هر یک از آنها چقدر است. یک دلار. شما همچنین می دانید که قیمت در آینده باید تقریباً یکسان باشد (جدا از مقدار کمی تورم).

این بدان معناست که شما می توانید پرداخت های دیجیتالی ساده را با ارزی که مردم می توانند درک کنند شروع کنید.  در اینجاست که آنها به قیمت اطمینان دارند و می دانند که اکنون با خرید  ، پول را هدر نمی دهند. اتخاذ پول های ثابت stablecoins مانند SameUSD برای مشاغل تجارت الکترونیکی شما دقیقاً همان چیزی است که مشتریان شما تقاضا  می کنند.

به نظر می رسد که پذیرش  این روش معامله در طی چند سال آینده ادامه خواهد داشت ، زیرا هدف Stablecoins تبدیل به گزینه ای برای پرداخت دیجیتال در فضای تجارت الکترونیکی است. به همین دلیل است که سکه های ثابت می توانند برای تجارت شما مناسب باشند.


استیبل کوین Stablecoins چیست؟