همکاری Ubisoft و aleph.im

استفاده یوبی سافت از ابتکار NFT در بازی های جدید

اولین تلاش یوبی سافت در زمینه توکن های غیرقابل تعویض با واکنش شدید جامعه بازی مواجه شد. اکنون NFTهای پویا را با همکاری aleph.im دنبال می کند.

استفاده یوبی سافت از ابتکار NFT در بازی های جدید

در اوایل سال جاری، غول بازی یوبی سافت پس از اینکه استارت آپ ذخیره سازی و محاسباتی مبتنی بر بلاک چین به بخشی از آزمایشگاه کارآفرینان یوبی سافت تبدیل شد، به عنوان اپراتور کانال اصلی به شبکه aleph.im پیوست. روز سه‌شنبه، aleph.im اعلام کرد که یک راه‌حل ذخیره‌سازی غیرمتمرکز برای کوارتز Ubisoft ارائه می‌کند تا بتواند بیشتر توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را در بازی‌های AAA Ubisoft وارد کند.

https://t.co/oTzJGUOcyw با Ubisoft شریک می شود تا NFT های قابل بازی را برای اولین بار به بازی های AAA بیاورد !!!

همه چیز در مورد نحوه انجام آن را اینجا بخوانید
https://t.co/JiFlATvFcX#aaa #بازی‌ها #غیرمتمرکز #ذخیره‌سازی #محاسبات pic.twitter.com/eytP8etvyI

– شبکه Aleph.im (@aleph_im) 21 دسامبر ۲۰

بازیکنان می توانند NFT های پویا به نام Digits on Quartz را بدست آورند که در بازی Ubisoft’s Tom Clancy Ghost Recon Breakpoint استفاده می شود. بازیکنان می‌توانند از Digits در بازی استفاده کنند و همچنین می‌توانند آن‌ها را در بازارهای Rarible و Objkt برای خرید دیگران به فروش برسانند. فراداده و تاریخچه برای عموم در دسترس خواهد بود.

فناوری Aleph.im به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا اسامی و دستاوردهای صاحبان آیتم‌های قبلی و همچنین توضیحات و ویدیوهای آیتم‌ها را ببینند. مزایای سیستم aleph.im شامل ذخیره ایمن ابرداده NFT در یک شبکه ذخیره سازی کاملاً غیرمتمرکز با بیش از ۷۰ گره است که امکان ردیابی تمام مالکیت NFT را در بلاک چین تزوس فراهم می کند.

Ubisoft و aleph.im ادعا می‌کنند که با هم کار می‌کنند تا NFT‌های استاتیک سنتی را به چالش بکشند و ایجاد NFT‌های پویا را با ابرداده‌هایی که با انتقال از بازیکنی به بازیکن دیگر تکامل می‌یابند، امکان‌پذیر می‌سازند.

دیدیه ژنوویس، مدیر فنی بلاک‌چین یوبی‌سافت، گفت که بازیکنان باید واقعاً مالک Digit خود باشند تا به وعده‌های این فناوری عمل کنند. او گفت: «نقش Aleph.im در ساخت این آزمایش کلیدی بود، زیرا به ما اجازه داد تا ذخیره‌سازی دارایی‌های ویدیویی و ابرداده‌های دیجیتال را غیرمتمرکز کنیم.

مطالب مرتبط: یوبی سافت به دنبال سرمایه گذاری و ایجاد بازی های بلاک چین است

کوین تلگراف قبلاً در مورد واکنش هایی که یوبی سافت در اولین اعلام حمله خود به NFT دریافت کرد، گزارش داده بود. جامعه Ghost Reckon کاملاً از اینکه آنها را “قبض پول نقد” می دانستند راضی نبود. پاسخ یوبی سافت این است که با کمک aleph.im به NFT های پویا روی آورد تا نگرانی بازیکنان خود را کاهش دهد.