با توافق 99.3٪ تأیید شد

استقرار قراردادهای Uniswap v3 در Polygon

استقرار قراردادهای Uniswap v3 توسط یک صندوق 20 میلیون دلاری برای کمپین استخراج نقدینگی طولانی مدت و پذیرش کلی Uniswap در Polygon پشتیبانی می شود.

استقرار قراردادهای Uniswap v3 در Polygon

جامعه Uniswap پیشنهاد حاکمیتی را که به دنبال استقرار قراردادهای Uniswap v3 بر روی زنجیره PoS Pos بود، تأیید کرده است. این تایید به شکل یک رای زنجیره ای است که بیش از ۷۲٫۶ میلیون کاربر از جامعه شرکت کردند.

Uniswap Labs اعلام کرد که قراردادهای Uniswap v3 را بر اساس رای‌هایی که بیش از ۹۹٫۳ درصد از توافق را منعکس می‌کند و توسط یک صندوق ۲۰ میلیون دلاری پشتیبانی می‌شود – ۱۵ میلیون دلار برای کمپین استخراج نقدینگی طولانی‌مدت و ۵ میلیون دلار برای پذیرش کلی Uniswap روی Polygon (MATIC) پشتیبانی می‌شود.

جامعه Uniswap به استقرار نسخه ۳ در @ ۰xPolygon از طریق فرآیند حاکمیت رأی داده است.

⚡️ Uniswap Labs قراردادهای Uniswap v3 را ظرف چند روز اجرا خواهد کرد.

گوش به زنگ باشید. pic.twitter.com/LwVLwEngPl

– Uniswap Labs (@Uniswap) 18 دسامبر ۲۰۲۱

علاوه بر این، Bjelic همچنین اعلام کرد که زمان مناسبی برای استقرار Uniswap در Polygon است و موقعیت خود را به عنوان “دومین اکوسیستم قوی DeFi، درست بعد از Ethereum L1” ذکر کرد. این کارآفرین همچنین تمایل خود را برای ایجاد انگیزه برای پذیرش Uniswap، هم از نظر مالی و هم از نظر فنی به اشتراک گذاشت.

این پیشنهاد توسط مدیر عامل Polygon، Mihailo Bjelic در نوامبر منتشر شد و تا دسامبر برای رای گیری باز بود، با این استدلال که “استقرار در Polygon PoS می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد” مانند رشد پایگاه کاربر، پس انداز بزرگ برای کاربران، فعالیت بیشتر کاربر، درآمد بالاتر، جذب بازار و بازگشت به چشم انداز اصلی DeFi.

استقرار قراردادهای Uniswap v3 در Polygon

منبع: Uniswap

قبل از رای گیری زنجیره ای برای پیشنهاد حکومت UP010، Bjelic مجموعه ای از اجماع و بررسی دما را برای شناسایی احساسات جامعه در پس استقرار Uniswap v3 منتشر کرد:

“بررسی اجماع ۱۷ با ۴۴ میلیون (۹۸٫۸۷٪) رای بله و ۵۰۰ هزار (۱٫۱۳٪) رای نه به تصویب رسید. بررسی درجه حرارت ۷ با ۷٫۷۹ میلیون (~ ۱۰۰٪) رای بله و ۱۰۱ (~ ۰٪) رای خیر به تصویب رسید.

مرتبط: بنیانگذار Reddit و Polygon ابتکار عمل رسانه اجتماعی ۲۰۰ میلیون دلاری Web 3.0 را راه اندازی کردند

از آنجایی که Polygon در تلاش برای حفظ موقعیت رقابتی در برابر اکوسیستم اتریوم است، جامعه یک ابتکار ۲۰۰ میلیون دلاری را با Seven Seven Six، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متعلق به الکسیس اوهانیان، بنیانگذار Reddit، اعلام کرد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این ابتکار بر پشتیبانی و میزبانی برنامه های بازی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی ساخته شده بر روی زیرساخت Polygon متمرکز خواهد بود. رشد انفجاری Polygon در سال جاری با راه‌اندازی بیش از ۳۰۰۰ برنامه غیرمتمرکز زنجیره‌ای و راه‌اندازی پروتکل‌های دیگر و مهاجرت‌های زنجیره‌ای مورد حمایت قرار گرفت.