تعظیم بیت کوین برابر CBDC !

اصرار Tim Draper بر قیمت بیت کوین ۲۵۰ هزار دلاری

Tim Draper اصرار دارد که بیت کوین در سال آینده یا 2023 با 250 هزار دلار معامله خواهد شد .

Tim Draper میلیاردر و سرمایه گذار خطرناک دوباره بر سر پیش بینی خود ایستاده است که تا سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ ، قیمت بیت کوین با ۲۵۰،۰۰۰ دلار معامله می شود.

وی همچنین گفت که ارز رمزپایه پرچمدار در راستای پذیرش جریان اصلی است زیرا تعداد کاربران روز به روز افزایش می یابد.

وی این اظهارات را روز شنبه طی مصاحبه ای با بنزینگا بیان کرد.

“بله ، من پیش بینی خود را از ۲۵۰ هزار دلار برای هر بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ یا اوایل ۲۰۲۳ ایستاده ام. ما فراز و نشیب های زیادی داشته ایم و خواهیم داشت ، اما بیت کوین جهانی ، قابل اعتماد ، غیرمتمرکز ، بدون اصطکاک و همچنین به بیتکوین شفاف تبدیل خواهد شد با تکامل بیشتر و بیشتر برنامه ها ، به طور فزاینده ای محبوب می شوند. “

Tim Draper به دلیل سرمایه گذاری های خود با Baidu ، Hotmail ، Skype ، Tesla ، SpaceX ، AngelList ، SolarCity ، Ring ، Twitter ، DocuSign ، Coinbase و Robinhood مشهور است و گفت بیت کوین نمادی از آزادی و اعتماد است.

به گفته این میلیاردر ، بیت کوین تأثیر مثبتی در زندگی مردم دارد ، به ویژه در کشورهایی مانند نیجریه ، آرژانتین و غیره که آنها با مشکلات اقتصادی روبرو هستند.

وی همچنین به دنبال چاپ مداوم پول توسط دولت ایالات متحده ، به ویژه از زمان شروع COVID-19 ، BTC را یک پرچین تورم مدرن خواند.

فراتر از پیش بینی تیم دراپر ، بیت کوین به CBDC باخت؟

لی اسمالس ، دانشیار دانشگاه استرالیای غربی در خارج از پیش بینی قیمت بیت کوین صعودی Tim Draper، گفته است که بیت کوین در نهایت به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی ضرر خواهد کرد. او بخشی از ۴۴ درصد از پاسخ دهندگان است که توسط سایت مقایسه Finder بررسی شده است و معتقدند که رمزنگاری در نهایت در برابر پول های دولتی به شکل دیجیتالی تعظیم می کند.

Smales گفت: “در نهایت ، من فکر می کنم بیت کوین (و بسیاری دیگر از دارایی های رمزنگاری شده) در مقابل ارزهای دیجیتال بانک مرکزی از دست می رود – بسیاری از آنها تا پایان دهه زنده خواهند ماند.”

گفته های او قبلاً توسط جروم پاول ، رئیس صندوق فدرال تأیید شده بود که گفته بود یکی از استدلال های قوی برای دلار دیجیتال این است که می تواند نیاز به بیت کوین ، سایر ارزهای رمزنگاری شده و اصطلاحا پول های ثابت (stablecoins) ، ارزهای دیجیتال مانند تتر را به دارایی مرسوم متصل می کند را تضعیف می کند.