به لطف NFT‌ ها

اظهارات مدیر Visa درباره Crypto

رئیس بخش رمزنگاری ویزا، کی شفیلد، گفت که کاربران جریان اصلی در حال راه‌اندازی «کیف‌پول‌های رمزنگاری در امواج» هستند تا بخشی از بخش NFT باشند.

اظهارات مدیر Visa درباره Crypto

رئیس بخش رمزنگاری ویزا، Cuy Sheffield، گفت که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به لطف هجوم انواع خلاقانه‌ای که توسط بخش پررونق NFT جذب شده‌اند، بسیار جالب‌تر شده است.

شفیلد در روز اول جشنواره فین‌تک سنگاپور در ۸ نوامبر صحبت می‌کرد. او گفت که «کلاس جدید» از کاربران جریان اصلی به سمت ارزهای دیجیتال هجوم آورده‌اند و NFT‌ها افرادی را با طیف وسیعی از علایق مانند موسیقی، هنر و … جذب می‌کنند. فرهنگی که «کیف‌پول‌های رمزنگاری را به صورت موجی راه‌اندازی می‌کنند».

شفیلد گفت: «رمزنگاری در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ است، تبدیل شدن از عجیب به جالب است» و افزود:

«قبلاً اگر روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کردید، به نوعی عجیب و غریب بودید.»

شفیلد معتقد است که ترکیب بخش‌های سرگرمی با فناوری NFT می‌تواند کیف پول‌های رمزنگاری شده را به نوعی «فوق‌برنامه» تبدیل کند که در آن کاربران می‌توانند محتوای جدید مرتبط با علایق خود را به جای روشی ساده برای نگهداری دارایی‌های دیجیتال کشف کنند.

مدیر بخش رمزنگاری ویزا یک علاقه‌مند به NFT است و پیشگام حرکت این شرکت برای خرید CryptoPunk ۷۶۱۰ بود.

شفیلد در آن زمان اظهار داشت که این حرکت بخشی از فشار برای “به دست آوردن درک اولیه از الزامات زیرساختی در جهت ایجاد یک برند جهانی برای خرید، ذخیره و استفاده از NFT است.” او همچنین اشاره کرد که این شرکت به دنبال ارائه خدمات مرتبط با NFT است.

او گفت: «توانایی ردیابی و استفاده از یک دارایی دیجیتال در محیط‌های مختلف می‌تواند به معنای فرصت‌های جدید هیجان‌انگیز در فروش بلیط، موسیقی بازی، هنر و فراتر از آن باشد.»

این رویداد سالانه، که تا ۱۲ نوامبر ادامه دارد، توسط سازمان پولی سنگاپور (MAS) و سازمان غیرانتفاعی Eleandi سازماندهی شده است. رویداد امسال بر روی چشم‌انداز فناوری Web 3.0 متمرکز شده است و مهمانان قابل توجهی از جمله Visa، Mastercard، Chainlink، Celo AMTD Group، Microsoft، Ant Group و Tencent را در خود جای داده است.

Menon، مدیر عامل MAS نیز در این مراسم سخنرانی کرد و بیان کرد که قراردادهای هوشمند و توکن سازی اشیاء دنیای واقعی و مالکیت معنوی “توانمندسازهای کلیدی” پارادایم جدید Web 3.0 هستند.

Menon بر اهمیت این فناوری در رابطه با کالاهایی مانند املاک و دارایی های نامشهود مانند حق ثبت اختراع، همراه با موسیقی دیجیتال و هنر تأکید کرد:

پس از توکن‌سازی، حقوق و مالکیت این دارایی‌ها می‌تواند به طور یکپارچه منتقل شود و نقدینگی و کارایی بهبود یابد. این حرکت پتانسیل افزایش قابل ملاحظه فرصت ها از نظر اقتصادی را دارد.»