افزایش تراز نامه شرکت ها در ارزهای دیجیتال

افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال در دنیا

افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال تایلر وینکلوس می گوید خرید بیت کوین توسط بانک های مرکزی و صندوق های سرمایه گذاری اجتناب ناپذیر است به گفته تایلر وینکلووس ، بنیانگذار جوزا ، خرید بیت کوین توسط بانک های مرکزی و صندوق های سرمایه گذاری اجتناب ناپذیر است زیرا تصویب ارزهای رمزپایه همچنان ادامه دارد. آقای […]

افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال

تایلر وینکلوس می گوید خرید بیت کوین توسط بانک های مرکزی و صندوق های سرمایه گذاری اجتناب ناپذیر است

به گفته تایلر وینکلووس ، بنیانگذار جوزا ، خرید بیت کوین توسط بانک های مرکزی و صندوق های سرمایه گذاری اجتناب ناپذیر است زیرا تصویب ارزهای رمزپایه همچنان ادامه دارد.

آقای Winklevoss ، یک علاقه مند به ارزهای رمزنگاری شده ، به یک وبینار برگزار شد که هفته گذشته توسط اجلاس AIM و مدیر دارایی های دیجیتال ۳iQ برگزار شد ، به احتمال زیاد شرکت های بیشتری برای اهداف خزانه داری بیت کوین را در ترازنامه خود نگه دارند ، زیرا این یک محافظ بهتر در برابر تورم است.

آقای وینکلووس گفت: “در برخی مواقع یک بانک مرکزی Bitcoin را در ترازنامه خود دارد. این فقط اتفاق خواهد افتاد.”

زیرا بانک های مرکزی در ترازنامه خود طلا دارند. و بیت کوین طلای ۲٫۰ است.

آقای وینکلوس و برادر دوقلویش کامرون در سال ۲۰۰۴ پس از شکایت از بنیانگذار فیس بوک ، مارک زاکربرگ ، که برای ساخت یک سایت شبکه اجتماعی ، هاروارد کانکشن استخدام کرده بودند ، به شهرت رسیدند. این زوج ادعا کردند که او ایده آنها را برای ایجاد فیس بوک به سرقت برده و پرونده در سال ۲۰۰۸ حل و فصل شد ، طبق گزارش ها دوقلوها ۶۵ میلیون دلار پول نقد و سهام فیس بوک دریافت کردند. آنها این مبلغ را در بیت کوین سرمایه گذاری کردند و طبق گفته فوربس ، اکنون ارزش خالص هر کدام ۳ میلیارد دلار است.
دوقلوهای Winklevoss برای اولین بار در بیت کوین از طریق صرافی Mt Gox در ژاپن در سال ۲۰۱۲ سرمایه گذاری کردند. Mt Gox زمانی بزرگترین صرافی بیت کوین در جهان بود که ۷۰ درصد از معاملات را انجام می داد اما پس از سرقت حدود ۸۵۰،۰۰۰ بیت کوین (ارزش ۴۹٫۲ میلیارد دلار در امروز) ، در سال ۲۰۱۴ خراب شد.

از دست دادن آنها باعث ایجاد Gemini شد ، شرکتی که خدمات نگهداری و تعویض ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهد و توسط وزارت امور مالی امور خارجه نیویورک تنظیم می شود.
آقای وینکلوس گفت آنها می خواهند یک مبادله “درجه نهادی” ایجاد کنند که بتواند توسط بزرگترین مدیران پول جهان استفاده شود. با این حال ، تاکنون فقط تعداد اندکی از مدیران دارایی بزرگ سرمایه گذاری های مرتبط با بیت کوین را به مشتریان ارائه داده اند.
به گفته آقای وینکلوس ، جوزا در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین با صندوق های حاکمیت ، صندوق های بازنشستگی و مدیران اوقاف گفتگو کرده است.

وی گفت: “شما بسیار متعجب خواهید شد که چقدر در کلاس دارایی پیچیده و آگاه هستند.”

“به نظر من ، این یک اگر نیست ، این زمانی است که یک صندوق ثروتمند دولتی بیرون می آید و می گوید آنها بیت کوین دارند. آنها ممکن است قبلاً آن را داشته باشند.”

وی با اشاره به مثالهای مستند تسلا و میدان ، انتظار دارد شرکتهای بیشتری بیت کوین را در ترازنامه خود به عنوان ابزاری برای جابجایی پول بین حوزه های قضایی و پرچین در برابر کاهش ارزش پول ، در ترازنامه خود نگه دارند.
“در بورسهای سهام جهانی در سراسر جهان حدود ۴۰،۰۰۰ شرکت تجاری عمومی وجود دارد که تحت نظارت هستند. من فکر می کنم فقط ۳۲ شرکت در ترازنامه خود Bitcoin دارند. این تعداد با گذشت زمان افزایش می یابد.
وی استدلال کرد ، محرک پولی عظیم که توسط فدرال رزرو ایالات متحده و سایر بانکهای مرکزی در سراسر جهان انجام شده است ، افرادی را که در گذشته در مورد ارز رمزنگاری شده شک داشتند ، متقاعد می کند. نسبت بدهی فدرال ایالات متحده به تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم سال گذشته در اوج همه گیری ، که “بالاتر از جنگ جهانی دوم بود” به ۱۳۵ درصد رسید.
بیت کوین در بورس Bitstamp مستقر در لوکزامبورگ روز شنبه در ساعت ۶٫۳۳ عصر به وقت امارات متحده عربی به ۵۷،۵۵۱٫۴۱ دلار رسید. این اوایل ماه گذشته به بیش از ۶۳۰۰۰ دلار رسیده بود ، اما پس از آنکه جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد قصد دارد مالیات بر سود سرمایه را افزایش دهد ، با فروش بالایی روبرو شد. این ارزش در ۱۲ ماه گذشته با شش برابر افزایش ۱٫۰۸ تریلیون دلار از نظر ارزش همچنان ۶ برابر شده است

با وجود اینکه دولت ترکیه منع استفاده از ارزهای رمزپایه را برای پرداخت منع کرده است ، نهادهای نظارتی در بسیاری از کشورها ابراز نگرانی کرده اند. دولت هند همچنین در حال بررسی این ممنوعیت است و ناظران در بازارهای دیگر نسبت به نقش بیت کوین در پولشویی و سایر فعالیت های غیرقانونی ابراز نگرانی کرده اند.

با این حال ، ۳iQ و سایر دارایی ها سرمایه های قابل معامله در بورس و سایر وسایل نقلیه تنظیم شده را توسعه داده اند که از طریق آنها مدیران دارایی می توانند به مشتریان خود در معرض بیت کوین قرار گیرند.

در اوایل این ماه مدیر دارایی دیجیتال کانادا گفته بود که به دنبال لیست Nasdaq Dubai برای صندوق Bitcoin است که ارزش خالص دارایی آن ۱٫۳۳ میلیارد دلار است. این شرکت حدود ۲۰۰ میلیون دلار اشتراک از سرمایه گذاران از طریق لیست دبی را هدف قرار داده است.