چشم انداز رشد بازار رمزارز ها

افزایش تمایل به خرید در ۴۰٪ از نهادهای رمزنگاری

بیش از 80٪ از سرمایه گذاران موسسه نظرسنجی که قبلاً در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند ، انتظار دارند که میزان وجوه خود را افزایش دهند.
افزایش تمایل به خرید در ۴۰٪ از نهادهای رمزنگاری

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که مدیران صندوق های سرمایه گذاری ، مدیران دارایی و سرمایه گذاران نهادی که قبلا دارایی های رمزنگاری شده را در اختیار دارند ، قصد دارند دارایی های خود را افزایش دهند.

این نظرسنجی که توسط صندوق رمزگذاری نیکل دیجیتال دارایی مدیریت مستقر در لندن انجام شد ، نشان داد که ۸۲ درصد از ۱۰۰ سرمایه گذار و مدیر ثروت نظرسنجی شده انتظار دارند که از این سال تا سال ۲۰۲۳ میزان وجوه خود با دارایی های دیجیتال را افزایش دهند.

این تحقیق که در ماه مه و ژوئن به صورت آنلاین انجام شد و با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد ، از ۵۰ مدیر ثروت و ۵۰ سرمایه گذار سازمانی که قبلاً در معرض دارایی های رمزنگاری قرار گرفته بودند ، ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان و امارات را مورد بررسی قرار داد.

فقط ۷٪ اظهار داشتند که قصد دارند میزان وجوه خود را کاهش دهند و فقط ۱٪ قصد دارند کل دارایی خود را بفروشند و ۴۰٪ اظهار داشتند که می خواهند به طور چشمگیری دارایی خود را افزایش می دهند.

با این حال ، نیکل اظهار داشت که در بیشتر موارد سرمایه گذاران نهادی با دارایی های رمزنگاری ، وجوه بسیار کمی دارند زیرا “بسیاری از آنها تازه آزمایش کرده اند تا ببینند چگونه کار می کند.”

این بررسی نشان داد که دلیل اصلی برای سرمایه گذاری بیشتر در دارایی های دیجیتال ، چشم انداز رشد سرمایه بلند مدت با توجه به ۵۸٪ از پاسخ دهندگان است. حتی با رکود گسترده بازار ، BTC امسال هنوز ۱۸٪ بوده است و Ethereum از ۱ ژانویه ۲۱۵٪ رشد کرده است.

حدود ۳۸٪ از افراد مورد بررسی ادعا کردند که برخی از وجوه با دارایی های رمزنگاری باعث اطمینان بیشتر آنها به طبقه دارایی می شود ، در حالی که ۳۷٪ از شرکت های برجسته و مدیران صندوق های سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری را دلیل بیشتری برای سرمایه گذاری بیشتر عنوان می کنند.

از هر ۵ سرمایه گذار در شرکتهایی که تجارت رمزنگاری نمی کنند ، ۱ نفر می گوید در آینده احتمالاً احتمال دارد

آناتولی کراچیلوف ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت نیکل دیجیتال ، با بیان اینکه اعتماد به نفس در کلاس دارایی ها در حال افزایش است و انتظار دارد روند ادامه یابد ، افزود:

“تجزیه و تحلیل ما در آغاز ماه ژوئن سال جاری نشان داد که ۱۹ شرکت بورسی با سقف بازار بیش از ۱ تریلیون دلار حدود ۶٫۵ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند که در اصل ۴٫۳ میلیارد دلار برای خرید ارز رمزپایه هزینه کرده اند.”

همانطور که ماه گذشته توسط Cointelegraph گزارش شد ، یک نظرسنجی توسط شرکت سرمایه گذاری انگلیس AJ Bell’s نشان داد که افراد بیشتری نسبت به محصولات پس انداز مربوط به سهام ، طی سال گذشته دارایی های رمزنگاری خریداری کرده اند.

یک نظرسنجی MasterCard در ماه مه نشان داد که از هر ده نفر چهار نفر قصد دارند در سال آینده از ارز رمزنگاری شده برای پرداخت استفاده کنند.

مرتبط: Mastercard نیز بعد از UBS و JP Morgan وارد دنیای بلاک چین شد

پیش‌بینی بانک جی‌پی مورگان درباره بیت کوین