SEC بر علیه پلتفرم های بیت کوین

افزایش قوانین فدرال علیه پلتفرم های بیت کوین

BitMEX برای اجتناب از مقررات SEC باید 100 میلیون دلار بپردازد.

افزایش قوانین فدرال علیه پلتفرم های بیت کوین

بازار ارزهای رمزنگاری شده بسیار شلوغ و بیشتر در آمریکای شمالی بوده است. چند روز پیش ، برخی از سیستم عامل های بیت کوین هزینه تحقیقات را که منجر به بسته شدن مقررات می شد ، پرداخت کردند.

در اوایل هفته ، پلتفرم رمزنگاری BitMEX مجبور بود حدود ۱۰۰ میلیون دلار به CFTC پرداخت کند تا از مقررات جلوگیری کند. این کمیسیون بازار بسیار شبیه به SEC است ، فقط روی قراردادهای آتی BTC تمرکز دارد.

سال گذشته ، BitMEX به دلیل نقض مقررات فدرال مبارزه با پولشویی توسط کمیسیون جریمه شد. سازندگان این شرکت برای پولشویی با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده شکایت دارند.

CFTC به بسترهای بیت کوین حمله می کند

افزایش قوانین فدرال علیه پلتفرم های بیت کوین

افزایش قوانین فدرال علیه پلتفرم های بیت کوین

صرافی ارز دیجیتال BitMEX هنوز جزئیات این دعوی را منتشر نکرده است اما اعلام کرده است که خدمات خود را بهبود می بخشد. این پلتفرم می خواهد از دسترسی نهادهای نظارتی به سیستم آن جلوگیری کند بنابراین نمی توان آن را کنترل کرد.

از زمان ایجاد تا ۲۰۱۴ ، پلتفرم BitMEX اجازه ثبت حساب از طریق ایمیل بدون تأیید هویت را داد. در این دوره ، وب سایت ارزهای رمزنگاری شده در ارتباط با پولشویی حدود ۲۰۹ میلیون دلار معامله کرد. به گفته آژانس FinCEN ، BitMEX قاچاق مواد مخدر ، تروریسم و سایر جنایات را با استفاده از رمزنگاری تامین می کند.

یکی دیگر از پلتفرم های معاملاتی که درگیر بحث است Poloniex LLC است که موافقت کرد حدود ۱۰ میلیون دلار برای جلوگیری از مقررات پوشش دهد. با دستور SEC ، این پلت فرم چندین قانون را برای محافظت از کاربر با عدم ثبت سوابق تراکنش های خود نقض کرده است.

تحقیقات علیه Poloniex نشان می دهد که این پلتفرم اجازه معاملات رمزنگاری بین کاربران ثبت نشده را می دهد. این دستور تحقیق بین سالهای ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ انجام شد ، جایی که صعودی از عملیات رمزنگاری در وب نیز نشان داده شده است.

Poloniex از مقررات کمیسیون اوراق بهادار و بورس اجتناب می کند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تصریح می کند که دو سیستم عامل بیت کوین قوانین فدرال را نقض کرده و تحریم خواهند شد. SEC همچنین نشان می دهد که به دنبال افزایش قوانین در مورد ارزهای رمزنگاری شده است تا به سرمایه گذاران امنیت دهد. رئیس SEC می افزاید که ماه آگوست به دلیل مقررات اعمال شده در بسترهای بیت کوین قوی بوده است.

Gary Gensler ، رئیس کمیسیون ، همچنین گفت که سیستم عامل های رمزنگاری باید در سازمان ثبت نام کنند. حتی این سیستم عامل های بیت کوین باید بررسی کنند که کدام رمز ارز مورد قبول کمیسیون است. با این حال ، همه چیز نشان می دهد که اظهارات جنسلر برای ترساندن مبادلات رمزنگاری است.

در ابتدای ماه ، کمیسیون همچنین سازندگان سیستم DeFi را تحت عنوان Money Market تحریم کرد. پلتفرم رمزنگاری مجبور به پرداخت ۳۰ میلیون دلار آمریکا بود زیرا در کمیسیون ثبت نام نکرده بود و از دو توکن غیرقانونی استفاده می کرد.