رابطه ی بین DeFi و Qtum

افزایش قیمت کوانتوم Qtum در روز های اخیر

با تمرکز بر روی DeFi قیمت Qtumکوانتوم ۱۶۰% افزایش پیدا می کند. با تمرکز تیم بر روی DeFi و جذب کاربران جدید، قیمت QTUM در ۳ سال بالای ۳۵ دلار رسید. پس از تجمع ۱٫۵۱  درصدی در سال ۲۰۲۱ ، قیمت کوانتوم در ۷ مه به بالاترین سطح ۳۵٫۷۰ دلار رسید. این آلت کوین نسبتاً […]

با تمرکز بر روی DeFi قیمت Qtumکوانتوم ۱۶۰% افزایش پیدا می کند.

با تمرکز تیم بر روی DeFi و جذب کاربران جدید، قیمت QTUM در ۳ سال بالای ۳۵ دلار رسید.

پس از تجمع ۱٫۵۱  درصدی در سال ۲۰۲۱ ، قیمت کوانتوم در ۷ مه به بالاترین سطح ۳۵٫۷۰ دلار رسید. این آلت کوین نسبتاً مبهم که در سپتامبر ۲۰۱۷ راه اندازی شد ، یک نسخه از نسخه Bitcoin Core 0.13 است ، اما همچنین ماشین مجازی اتریوم (EVM) را ادغام می کند قابلیت اجرای قرارداد هوشمند.
پس از سقوط بیت کوین (BTC) در ۲۳ آوریل تا ۴۷،۵۰۰ دلار ، کوانتوم در ۴ روز قبل از رسیدن به ۱۰ دلار با اصلاح ۵۲٪ مواجه شد. با این حال ، در ۵ ماه مه ،  کوانتوم  با افزایش ۱۶۰٪ در دو روز ، کوانتوم با رسیدن به اوج ۳۵٫۷۰ دلار ، وضعیت برای آلتکوین ها بهبود یافت.

کوانتوم  مدل معاملات بیت کوین را با قراردادهای هوشمند Ethereum ترکیب می کند

هدف اصلی پلتفرم منبع باز تهیه ابزارهای ساده ای است که هر کسی می تواند با استفاده از آن ضمن ایجاد سطح بالایی از امنیت شبکه ، برنامه های غیرمتمرکز (dApps) ایجاد کند. این پروژه برای جلوگیری از گره های مخرب نسخه Proof of Stake (POS) را کمی متفاوت ترجیح داد و برای معتبر بودن توکن های مورد نیاز تعداد مشخصی بلوک لازم است.
بلاکچین کوانتوم  علاوه بر داشتن یک پروتکل حاکمیت غیرمتمرکز ، از زبان های برنامه نویسی قرارداد هوشمند ورای Solidid پشتیبانی می کند. دارندگان توکن به پارامترهای شبکه مانند اندازه بلوک و هزینه پایه گاز رای می دهند.

در حالی که بلاکچین کوانتوم  از یک سیستم حاکم بر زنجیره ای برخوردار است ، همچنین فرایند خارج از زنجیره ای را برای تأیید و مدیریت تغییرات قابل توجه پروتکل دارد. این پروتکل اخیراً امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به عنوان حوزه تمرکز و گام هایی برای جذب پروژه های جدید شناسایی کرده است.
به نظر می رسد که این استراتژی بالاخره در حال بازدهی است ، زیرا در ۶ مه تعداد معاملات روزانه شبکه به اوج خود رسیده است.
پیشرفت های اساسی و محوری DeFi باعث افزایش قیمت Qtum شد.

سهام آفلاین در آگوست سال ۲۰۲۰ اجرا شد و به بیش از نیمی از فعالیت های سهام در بلاک چین کوانتوم رسیده است. سرمایه گذارانی که نمی خواهند گره های خودشان را اداره کنند ، می توانند برای سکه های خود هیئت نمایندگی غیر حضانت ایجاد کنند.

در تاریخ ۱۷ مارس ، Value Network اعلام کرد قصد دارد به دلیل ازدحام شبکه و هزینه های زیاد از Ethereum مهاجرت کند. این شرکت اکنون به سمت قرارداد هوشمند کوانتوم  و پلت فرم DApp در حال انتقال است و برای تسریع در انتقال ، کمک هزینه توسعه دریافت کرده است.
۳۱مارس ، بنیانگذار کوانتوم ، پاتریک دای گفت که این پروتکل در تلاش است تا قراردادهای هوشمند Filecoin (FIL) را از طریق شبکه کوانتوم  فعال کند.
شبکه در ۳۰ آوریل از طریق بلوک سخت از یک بلوک متوسط ۱۲۸ ثانیه ای به میانگین بلوک ۳۲ ثانیه منتقل شد. میانگین چهار هفته ای که برای معتبر شدن استکر اندازه متوسط لازم بود اکنون به یک هفته کاهش یافته است.

سازگاری اتریوم به معنای افزایش قابلیت همکاری است.

قابلیت همکاری دلیل دیگری برای تجمع اخیر کوانتوم است. این تیم در حال توسعه نوترون ، یک رابط کاربری اگنوستیک است که به ماشین های مجازی امکان می دهد با چندین بلاکچین کار کنند. علاوه بر این ، DEX خود با نام QiSwap کاربران را قادر می سازد تا برنامه های DeFi را ایجاد کرده و نقدینگی را در بالای بلاک چین کوانتوم تأمین کنند.

داده های VORTECS from از Cointelegraph Markets Pro در ۵ مه ، قبل از افزایش قیمت اخیر ، چشم انداز صعودی QTUM را کشف کرد.

امتیاز VORTECS، ، منحصر به Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده ، از جمله احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.
همانطور که در نمودار بالا دیده می شود ، امتیاز VORTECS on از ۵ مه صعود کرد و به بالاترین سطح ۷۱٫ رسید. لازم به ذکر است که امتیاز VORTECS rough تقریباً ۲۴ ساعت قبل از افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت به بالاترین سطح جدید در همه زمان ها رسیده بود. ۳۵٫۷۰ دلار
Qtum قصد دارد با برخی از مدعیان قرارداد هوشمند مانند Cardano (ADA) ، Polkadot (DOT) ، VeChain (VET) و Solana (SOL) رقابت کند و سرمایه این پروژه ۲٫۷۴ میلیارد دلار قابل توجه است.
با این حال ، برای افزایش ارزیابی QTUM ، سرمایه گذاران احتمالاً می خواهند برنامه های غیرمتمرکز و ارزش کل قفل شده (TVL) را در شبکه ببینند.
نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.