این مرد می تواند شکایت کند؟

افزایش موجودی ۱۴میلیون توکن ICX به دلیل اشکال فنی !

نقص در ارتقاء بلاک چین ICON در سال 2020 به کاربر اجازه می دهد تا میلیون ها بار توکن ICX را ضرب کند.

۱۴میلیون توکن ICX به دلیل اشکال فنی !

به گفته قاضی فدرال کالیفرنیا ، یکی از علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده که از اشکالی در شبکه ICON برای ضرب مقدار زیادی از توکن ICX بومی خود استفاده کرده است ، می تواند ادعاهای مربوط به حقوق خود را پیگیری کند.

در روز دوشنبه ، ۹ اوت ، قاضی منطقه ایالات متحده ویلیام ا. اوریک گفت که این پرونده سوالات جدیدی در مورد اموال دیجیتال ایجاد می کند. وی افزود که مارک شین شاکی به اندازه کافی ادعا کرده است که بنیاد ICON اشتباه کرده است که پس از استفاده از کد معیوب ، دارایی های رمزنگاری شده خود را مسدود کند.

طبق قانون ۳۶۰ ، این اتهامات کافی بود تا پرونده پیش برود و قاضی اوریک بخش عمده ای از درخواست بنیاد ICON مبنی بر رد ادعاها را رد کرد.

با توجه به پرونده های دادگاه ، شین پس از به روز رسانی نرم افزار در آگوست ۲۰۲۰ یک اشکال در کد شبکه ICON کشف کرد. هنگام تلاش برای انتقال توکن های باقیمانده ، شین متوجه شد که ۲۵۰۰۰ توکن جدید ICX بومی در کیف پول او ظاهر شده است.

او فکر کرد که یک “اشکال بصری در نرم افزار کیف پول” وجود دارد و دوباره این فرایند را انجام داد که به موجب آن ۲۵۰۰۰ توکن ICX دیگر تولید شد.

نقص کد به شین اجازه می دهد تا در مجموع ۱۴ میلیون توکن جدید ICX به ارزش ۷٫۸ میلیون دلار ایجاد کند. وی سپس بسیاری از این توکن ها را به صرافی های رمزنگاری Kraken و Binance منتقل کرد.

طبق حکم دادگاه ، شین اذعان داشت که “نویسندگان و توسعه دهندگان [به روز رسانی نرم افزار] ممکن است قصد نداشته باشند که مانند پیشنهاد آن رفتار کنند” ، اما استدلال کرد که از زمان صدور کد ، مالک قانونی جدید توکن ها است و تغییرات به تصویب رسیده بود

او مدعی شد که ICON با این نظر مخالف است و از بایننس و کراکن خواسته که حساب های وی را مسدود کنند و گفت که وی به شبکه حمله کرده است. قاضی با ادعاهای شاکی در مورد حقوق مالکیت توکنی که اجازه می دهد پرونده به پیش برود موافقت کرد و اظهار داشت:

با این حال ، تحقیقات در این مرحله این است که آیا شین به طور قابل ملاحظه ای تمایل به تملک مالکیت توکن های ICX را دارد یا خیر. من متوجه می شوم که او دارد. “

تد نورماند از Roche Freedman که نماینده شین است ، اضافه کرد که این پرونده سوالاتی را در مورد ادعای غیر متمرکز بودن برخی شبکه ها ایجاد می کند:

“اگر شما یک شرکت DeFi هستید که دارایی ها را صادر می کند … نمی توانید یک اکوسیستم غیرمتمرکز را فقط در مواقع مناسب داشته باشید.”

پروژه بلاک چین کره جنوبی از موقعیت های عالی قبلی خود در نمودارهای سرمایه بازار کاسته شده است زیرا توکن های ICX سقوط کرده اند و تا حد زیادی در این بازار گاو نرفته اند. امروز ، ICX با قیمت ۱٫۱۲ دلار معامله می شود که ۹۱٫۵ درصد از بالاترین سطح خود در ژانویه ۲۰۱۸ یعنی کمی بیش از ۱۳ دلار کاهش یافته است.