سرمایه گذاران 18 تا 35 سال هندی !

افزایش ۱۹/۹ درصدی سرمایه گذاری رمزارز ها در هند

سرمايه گذاران هندی که از تهديدات مداوم و سرکوب مجدد رمزنگاری توسط قانون گذاران آشفته نشده اند ، طي سال گذشته 38/8 ميليارد دلار ارز رمزنگاری بدست آورده اند.

افزایش ۱۹/۹ درصدی سرمایه گذاری رمزارز ها در هند

با وجود جو نظم ناپذیر نظارتی هند در مورد دارایی های رمزنگاری ، سرمایه گذاری های سراسری در دارایی های دیجیتال نسبت به سال گذشته تقریباً ۱۹،۹۰۰٪ افزایش یافته است.

طبق داده های شرکت تحلیلی بلاکچین Chanalysis که در تاریخ ۲۸ ژوئن توسط بلومبرگ گزارش شد ، سرمایه گذاری های رمزنگاری در اواسط سال ۲۰۲۰ افزایش یافت زیرا بازارها در اواخر سه ماهه چهارم به بالاترین سطح جدید خود رسیدند.

Chainalysis تخمین زده است که کل سرمایه گذاری در رمزنگاری در سراسر هند از  ۲۰۰ میلیون دلار به ۴۰ میلیارد دلار افزایش یافته و به گفته این شرکت ۱۵ میلیون هندی فعال در ارز رمزنگاری هستند.

افزایش 19/9 درصدی سرمایه گذاری رمزارز ها در هند

ارزش ماهیانه پول دولتی که توسط هندی ها در رمزنگاری سرمایه گذاری شده است: Chainalysis

این داده ها نشان دهنده تأثیر مثبت تصمیم دادگاه عالی هند در مارس ۲۰۲۰ برای لغو ممنوعیت بانک ذخیره هند در ارائه خدمات بانکی به موسسات مالی به شرکت های دارای دارایی دیجیتال است.

با این حال ، از ماه مارس گذشته که دیوان عالی کشور ممنوعیت RBI را لغو کرد ، قایقرانی کاملاً مساعدی برای بخش رمزنگاری هند نبوده است ، در حالی که نمایندگان مجلس معمولاً تهدید به قانون جدید برای منع دارایی های رمزنگاری در ۱۵ ماه گذشته می کنند.

علی رغم تهدیدهای مداوم برای سرکوب قانونی جدید ، Sandeep Goenka ، بنیانگذار صرافی محلی ZebPay ، با اشاره به اولویت سرمایه گذاری در رمزنگاری بیش از طلا ، طرفداران رو به رشد دارایی های دیجیتال در بین افراد ۱۸ تا ۳۵ سال هندی را برجسته کرد. او به بلومبرگ گفت:

وی گفت: “آنها سرمایه گذاری در رمزنگاری را بسیار آسان تر از طلا می دانند زیرا این فرآیند بسیار ساده است. برخلاف طلا ، آنلاین می شوید و می توانید رمزارز خریداری کنید، شما مجبور نیستید آن را تأیید کنید. “

مطالب مرتبط: هند ۲٪ مالیات بر رمزارزها بست

ریچی سود ، کارآفرین ۳۲ ساله محلی ، از جمله کسانی است که به نفع ارز رمزنگاری شده از طلا دور شده است. ریچی سود از ماه دسامبر بیش از ۱۳۰۰۰ دلار در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کرده است ، هنگامی که BTC در ماه فوریه قبل از سرمایه گذاری مجدد در میان سقوط اخیر ، BTC بالای ۵۰،۰۰۰ دلار شکست ، بخشی از موقعیت خود را نقض کرد.

“من ترجیح می دهم پول خود را در رمزنگاری بگذارم تا طلا. Crypto شفاف تر از طلا یا اموال است و بازده در مدت زمان کوتاه بیشتر است. ”

طلا آرام آرام رشد میکند

احتمال ممنوعیت معاملات رمزارزها در هند