الگوراند و کلیمیت ترید همکاری می کنند

الگوراند در تلاش برای کاهش تولید کربن

الگوراند این گونه خود را معرفی میکند : الگورند فن آوری است که امکان سرمایه گذاری بدون دردسر را فراهم می‌کند. ما شرکتی فناوری هستیم که اولین پروتکل بلاک چین آزاد، بدون اجازه و تماماً متکی بر اثبات سهام جهان را ساخته و توسعه داده‌ایم. ما بدون هر نوع فورکی امنیت، مقیاس‌پذیری و تمرکز زدایی […]

الگوراند این گونه خود را معرفی میکند :

الگورند فن آوری است که امکان سرمایه گذاری بدون دردسر را فراهم می‌کند. ما شرکتی فناوری هستیم که اولین پروتکل بلاک چین آزاد، بدون اجازه و تماماً متکی بر اثبات سهام جهان را ساخته و توسعه داده‌ایم. ما بدون هر نوع فورکی امنیت، مقیاس‌پذیری و تمرکز زدایی لازم را برای اقتصاد امروز فراهم می‌کنیم.

 

پلت فرم قرارداد هوشمند Algorand قصد دارد با حرکتی که می تواند تصویب بلاکچین را با محیط زیست سازگارتر کند ، با اجرای موضوع “پایداری اوراکل” با همکاری Climate Trade ، به یک شبکه منفی کربن که به معنای کاهش انتشار کربن هست، دست یابد.

این مشارکت که روز پنجشنبه اعلام شد ، الگوراند را قادر می سازد رد پای کربن روی زنجیره خود را کمرنگ کند و سپس مقدار معادل اعتبارات کربن را در خزانه به اصطلاح سبز قفل کند.

سیلویو میکالی ، بنیانگذار Algorand ، گفت که شرکت وی در زمان تصویب فزاینده پروتکل قرارداد هوشمند بر پایداری تمرکز دارد.

“با ادامه این دوره از رشد بیش از حد ، ما کار در سطح کاهش انتشار کربن را بسیار مهم می دانیم. در واقع رشد پایدار راه بهتر از رشد است، “او گفت ، افزود:

“ما درک می کنیم که مکانیک اندازه گیری تأثیرات زیست محیطی یک بلاکچین جهانی ، غیرمتمرکز و به طور گسترده استفاده می شود ، بسیار پیچیده و پیچیده است.”