ارزهای رمزپایه خطری برای بازار مالی

انتقاد و حمله الیزابت وارن به ارزهای رمزپایه

ارزهای رمزنگاری شده به دلیل نامه ارسال شده توسط سناتور آمریکایی الیزابت وارن تحت تحقیق و بازبینی توسط SEC هستند.

انتقاد و حمله الیزابت وارن به ارزهای رمزپایه

الیزابت وارن ، یک سناتور فعال آمریکایی ، وزیر خزانه داری جانت یلن را برای ممنوع کردن رمزنگاری تحت فشار قرار می دهد. اگرچه ارزهای دیجیتال در مناطق مختلف جهان تنظیم شده اند ، اما در ایالات متحده هنوز این اتفاق نیفتاده است.

به نظر می رسد درخواست تنظیم رمزنگاری یک استراتژی منسجم و هماهنگ با توجه به ریسک سرمایه گذاری باشد. وارن اصرار دارد که بازار رمزنگاری برای سیستم مالی فعلی ریسک بالایی دارد.

سناتور در ساعات اولیه روز سه شنبه نامه ای ارسال کرد و خواستار رسیدگی به شورای مدیریت مالی شد. با این نامه سناتور می خواهد آژانس نظارتی به زودی فعالیت خود را با ارزهای رمزپایه متوقف کند.

سناتور آمریکایی به ارزهای دیجیتال حمله می کند

انتقاد و حمله الیزابت وارن به ارزهای رمزپایه

وارن نشان می دهد که رمزنگاری را می توان از هرجای بازار مالی که به راحتی در دسترس هستند استفاده کرد. بیش از ۲۰۰۰ توکن وجود دارد و این رقم با ارزش حدود ۲ تریلیون دلار همچنان پیش می رود.

سناتور نگرانی خود را در مورد پول های ثابت که توسط کشورهای مختلف جهان از جمله چین تصویب شده نشان می دهد. وی همچنین در مورد امور مالی ارزهای رمزنگاری شده و بانک ها از رمزنگاری استفاده می کند. این دستورالعمل ها حاکی از آن است که وارن می خواهد ارزهای رمزپایه را به طور کامل ممنوع کند.

در میان نظرات دیگر ، وارن نشان می دهد که شورای مالی باید درباره ضرورت ارزهای رمزپایه در بازار فعلی تصمیم گیری کند. وی همچنین اظهار داشت که FSOC باید بلافاصله قبل از ورود خطرات رمزنگاری به بازار مالی اقدام کند. این مقررات باید حداکثر تا امسال مطرح شود. در غیر این صورت ، به گفته وارن عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.

وارن با SEC تماس می گیرد تا علیه رمزنگاری عمل کند

نامه سناتور وارن علیه ارزهای دیجیتال صبح روز سه شنبه پس از ارسال به کمیته سنا منتشر شد. این کمیته در ابتدا قصد داشت برای بحث در مورد Ransomware و بازار مالی جلسه بگذارد. با این حال ، کمیته تاریخ چنین استماعی را تعیین نکرده است که می تواند ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار دهد.

وارن همچنین از کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواست تا علیه رمزنگاری اقدام کند. وارن همچنین شخصاً رئیس کمیسیون را به چالش کشیده است تا در این هفته به درخواست او پاسخ دهد.

پس از بازیابی بیت کوین ، وارن می توانست توسط ارزهای رمزپایه خشمگین شود. دوشنبه نگذشته بود که بیت کوین به بالاترین قله طی هفته ها رسید. قیمت BTC امروز ۳۷۸۴۶ دلار است.

سناتور همچنین می خواهد بازار رمزنگاری ممنوع شود ، همانطور که در چین ، ژاپن و انگلیس اتفاق افتاد. در حالی که مشخص نیست چه چیزی وارن را به نوشتن نامه مربوط به مقررات سوق داده است ، انتظار می رود که وی شکست بخورد. بسیاری از شرکت ها در ایالات متحده ارزهای دیجیتال را پذیرفته اند و اقتصاددانان خاطرنشان می کنند که بازار آنها متوقف نخواهد شد.