بایننس از طریق مشارکت جدید

انتقال پرداخت های جدید بیت کوین به Shopify

کاربران Binance قادر خواهند بود از طریق تجار شرکای Alchemy Pay از جمله غول تجارت الکترونیک Shopify و شرکت فناوری نرم افزار Arcadier پرداخت کنند.

انتقال پرداخت های جدید بیت کوین به Shopify

بایننس Binance ، بزرگترین مبادله ارزهای رمزنگاری شده جهان با حجم معاملات ، از طریق یکپارچه سازی جدید رمزنگاری به پول دولتی ، به طور فعال در صنعت پرداخت رمزنگاری گسترش می یابد.

این شرکت سه شنبه اعلام کرد که با پلت فرم پرداخت ترکیبی crypto-fiat Alchemy Pay همکاری می کند تا بتواند از طریق برنامه پرداخت های خود در Binance Pay ، پرداخت های رمزپایه همتا به همتا (P2P) را در بیش از ۲ میلیون تاجر جهانی انجام دهد.

ادغام جدید به کاربران و تجار اجازه می دهد تا با استفاده از ۴۰ ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) در ۱۸ کشوری که Alchemy Pay در آنها فعالیت می کند ، پرداخت را بپذیرند. کاربران Binance Pay قادر خواهند بود از طریق تجار شرکای Alchemy Pay ، از جمله غول تجارت الکترونیک Shopify ، شرکت فناوری نرم افزار Arcadier ، ارائه دهنده پرداخت تلفن همراه QFPay و دیگران ، پرداخت کنند.

بر اساس وب سایت این شرکت ، Alchemy Pay در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و یک دروازه پرداخت جهانی رمزنگاری از طریق ۳۰۰ کانال پرداخت پول دولتی و رمزنگاری در ۶۵ کشور جهان را اداره می کند. شبکه های تجاری این شرکت همچنین شامل بزرگترین شرکت اثاثیه سازی هنگ کنگ Pricerite ، Ce La Vi سنگاپور ، نام تجاری کفش کانادایی Aldo و خدمات تاکسی Midwest Global Asia است.

این شرکت همچنین توکن اختصاصی خود ، (Alchemy Pay (ACH را اجرا می کند ، یک توکن مبتنی بر اتریوم که برای ایجاد انگیزه در اکوسیستم و دسترسی به مصرف و مدیریت شبکه استفاده می شود. توکن ACH اخیراً شاهد افزایش سرسام آور بوده است ، به طوری که قیمت آن در ۱۴ روز گذشته بیش از ۱۶۸۰ درصد افزایش یافته است.

بر اساس داده های CoinGecko ، در زمان نگارش این مقاله ، ACH با ۰٫۰۲۴ دلار معامله می شود که تقریباً ۱۰۰ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است. این توکن دیروز توسط بزرگترین صرافی رمزنگاری جهانی Coinbase فهرست شد.

 

بایننس از طریق مشارکت جدید پرداخت های بیت کوین را به Shopify منتقل می کند

نمودار قیمت ۱۴ روزه Alchemy Pay. منبع: CoinGecko

جان تان ، مدیرعامل Alchemy Pay گفت که مشارکت Alchemy Pay با Binance “برنامه های کاربردی اصلی ما را بین جهان رمزنگاری و فیات ایجاد می کند.” وی همچنین خاطرنشان کرد که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هنگام راه اندازی Alchemy Pay “کمتر از یک دهم درصد آنچه امروز است” بود.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، Binance Pay یک ویژگی پرداخت رمزنگاری P2P بدون تماس در Binance است که به کاربران اجازه می دهد پرداخت های رمزنگاری شده را در سراسر جهان ارسال و دریافت کنند. این برنامه در مارس امسال در نسخه عمومی آلفا راه اندازی شد و برای همه کاربران واجد شرایط Binance در دسترس است.