تصور بیت کوین به عنوان طلای جدید

اولین بانک دوستدار بیت کوین مکزیک

Ricardo Salinas Pliego می خواهد بانک او اولین بانکی باشد که بیت کوین را در مکزیک پذیرفته است.

اولین بانک دوستدار بیت کوین مکزیک

سومین مرد ثروتمند مکزیک ، ریکاردو سالیناس پلیگو ، حمایت خود از بیت کوین را دو برابر کرده و برنامه های افتتاح اولین بانک پذیرش BTC در این کشور را فاش کرد.

در تاریخ ۲۷ ژوئن ، میلیاردر مکزیکی با انتشار توئیت حمایت خود را از پذیرش گسترده BTC اعلام کرد و خاطرنشان کرد که بانک وی “در تلاش” است تا اولین بانک مکزیک باشد که دارایی دیجیتال برجسته جهان را قبول می کند.

این نظرات پس از تأیید گسترده بیت کوین توسط سالیناس ، که اظهار داشت تصور بیت کوین به عنوان طلای جدید کاملاً درست است .

مطمئناً ، من استفاده از بیت کوین را توصیه می کنم ، و من و بانکم در تلاش هستیم تا اولین بانک در مکزیک باشیم که بیت کوین را قبول می کند ، اگر به جزئیات بیشتر یا اطلاعات بیشتری نیاز دارید در حساب توییتر من مرا دنبال کنید

– ریکاردو سالیناس پلیگو (RicardoBSalinas) 27 ژوئن ۲۰۲۱

سالیناس بنیانگذار و رئیس Grupo Salinas، یک مجتمع سازمانی مکزیکی است که شبکه تلویزیونی و رادیویی TV Azteca ، خرده فروش لوازم الکترونیکی مصرفی Grupo Elektra ، باشگاه فوتبال Mazatlan F.C و بانک مهم محلی ، Banco Azteca را در بر می گیرد.

بانکو آزتکا ، که سالانه ۲٫۵۴ میلیارد دلار درآمد سالانه داشت ، در مکزیک ، پاناما ، گواتمالا ، هندوراس و پرو فعالیت می کند. این شرکت که از سال ۲۰۰۲ فعالیت این بانک را آغاز کرد ، اعتبار مصرف کننده کالاها ، وام های شخصی و مشاغل کوچک ، کارت های اعتباری ، وام های رهنی و سیستم های حقوق و دستمزد را ارائه می دهد.

طبق شاخص میلیاردرهای بلومبرگ ، ثروت سالیناس بانکدار مکزیکی امسال ۲٫۸ میلیارد دلار افزایش یافته است و ۱۵٫۸ میلیارد دلار ارزش دارد.

این خبر افزود که سالیناس گفت که وی سال گذشته ۱۰ درصد از سهام خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. او ادای احترام خود به دارایی را چندین بار اعلام کرده است ، از جمله در مصاحبه ای با Cointelegraph در ابتدای ۲۰۲۱٫

مرتبط: دومین مرد ثروتمند مکزیک می گوید بیت کوین بهترین سرمایه گذاری وی تاکنون است

در سپتامبر سال ۲۰۲۰ ، مبادله رمزنگاری مستقر در سانفرانسیسکو Kraken اولین تجارت رمز ارز بود که پس از دریافت مجوز از کشور دوستانه رمزنگاری وایومینگ ، یک منشور برای فعالیت به عنوان یک بانک در ایالات متحده دریافت کرد.

در اکتبر همان سال ، هیئت بانکی ایالت وایومینگ رأی داد که موسسه مالی Avanti یک منشور بانکی برای خدمات مرتبط با رمزنگاری اعطا کند.

اواخر سال گذشته ، دفتر نظارت بر ارز منشوری را ارائه داد که به شرکتهای فین تک اجازه می دهد محصولات وام را بدون نیاز به نظارت از مقررات بانکی دولتی ارائه دهند. متولی Crypto ، Anchorage ، اولین شرکت رمزنگاری شد که در ژانویه ۲۰۲۱ تحت این منشور مجوز دریافت کرد.

فرصت های فوق العاده سرمایه گذاری در بیت کوین

پذیرش بیت کوین و اتریوم در دانشگاهی در پاراگوئه