قدم هایی برای به رسمیت شناختن بیشتر رمزارز ها

ایجاد واحد رمزنگاری در ایرلند توسط قدیمی ترین بانک آمریکا !

قدیمی ترین بانک آمریکا، یک مرکز نوآوری دیجیتال در دوبلین ، ایرلند ایجاد کرده است.این واحد ارز دیجیتال برای انواع مختلف دارایی های مختلف خدمات نگهداری را ارائه می دهد.

بانک نیویورک ملون ، قدیمی ترین بانک آمریکا ، از برنامه های خود برای نگهداری ، انتقال و عرضه بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال تحت عنوان مدیریت دارایی از سوی مشتریان خود خبر داده بود .

ایجاد واحد رمزنگاری در ایرلند توسط قدیمی ترین بانک آمریکا !

گفته می شود انگیزه این تصمیم از سوی سرمایه گذاران نهادی ، برترین مشتریان نیویورک ملون در بحبوحه فصل صعودی این دارایی ها در سال ۲۰۲۱ برای این بانک ایجاد شده است.

نیویورک ملون اولین نام برجسته در امور مالی سنتی نیست که خدمات دارایی های دیجیتال را ارائه می دهد. شرکت هایی مانند فیدلیتی (Fidelity Investments) مدتهاست که در این بازار حضور دارند. با این حال این اولین بانک متولی است که اعلام کرده خدمات امانتداری ارز دیجیتال را در کوتاه مدت یعنی “در اواخر سال جاری” به مشتریان خود ارائه می دهد.

وال استریت ژورنال خاطرنشان کرد که رومن رگلمن (Roman Regelman) ، مدیر اجرایی خدمات دارایی و تجارت دیجیتال این بانک گفته است “دارایی های دیجیتال در حال رایج شدن هستند”

و اینک بر اساس گزارش ۳۰ می که توسط بیزینس پرتال (Business Portal) منتشر شد، BNY Mellon ، قدیمی ترین بانک آمریکا، یک مرکز نوآوری دیجیتال در دوبلین ، ایرلند ایجاد کرده است.این واحد ارز دیجیتال برای انواع مختلف دارایی های مختلف خدمات نگهداری را ارائه می دهد.

بانک BNY Mellon در ماه فوریه ورود خود را به حوزه رمزنگاری اعلام کرد و از رقبایی مانند سیتی (Citi) و جی پی مورگان (JPMorgan) پیشی گرفت. این بانک ادعا کرد که به مشتریان خود اجازه می دهد دارایی های دیجیتال را در سال ۲۰۲۱ نگهداری و معامله کنند. اما زمان دقیق راه اندازی سرویس جدید را مشخص نکرد.

در ماه مارس این بانک سرمایه گذاری استراتژیک خود را در استارتاپ رمزارز Fireblocks اعلام کرد ، بزرگترین بانک متولی در جهان با حدود ۴۱ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت،در ایرلند تاسیس شد.

مجوز اولین بانک رمزنگاری نبراسکا صادر شد