پس از روند معکوس قیمت بیت کوین

بازارهای کم نقدینگی بلای جان بیت کوین

گاوهای بیت کوین قیمت را به بالاتر از 34000 دلار رساندند اما تحلیلگران هشدار می دهند که عوامل مختلف نزول در کوتاه مدت همچنان تهدید گر هستند.

در تاریخ ۹ ژوئیه بیت کوین و بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده شاهد یک امداد متوسط بودیم که به بازپرداخت برخی از ضررهای روز پنجشنبه کمک کرد ، اما تعداد اندکی از تحلیلگران همچنان هشدار می دهند که BTC همچنان می تواند در کوتاه مدت به دامنه ۲۴ تا ۲۹ هزار دلار کاهش یابد.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که قیمت بیت کوین در ساعات معاملات صبح جمعه بیشتر پیشنهاد شد و توانست به بالاتر از ۳۴۱۰۰ دلار برسد.

بازارهای کم نقدینگی بلای جان بیت کوین

نمودار روزانه BTC / USDT. منبع: TradingView

 

احساسات در میان معامله گران پس از روند معکوس قیمت بیت کوین و افزایش مجدد آن به ۳۴۰۰۰ دلار ، اندکی افزایش یافت ، اما قیمت همچنان بین مقاومت اصلی و سطح پشتیبانی به دام افتاده است و کمبود حجم خرید هنوز نگرانی معتبری است.

Tempting Beef، یک معامله گر نامعلوم در رمزنگاری توییتر ، همچنین اشاره کرد که کل سقف بازار رمزنگاری و سقف بازار altcoin همچنان در وضعیت نامطلوبی قرار دارد.

سقف کل بازار رمزنگاری و سقف بازار altcoin هر دو نتوانستند محورهای اصلی خود را بچرخانند و بالاترین سطح را ایجاد می کنند. این من رو غمگین کرده.

تا زمانی که آن را جمع نکنیم ، انتظار دارم فقط در این محدوده بازی کنیم شاید با برخی از برجسته ها مانند $ AXS امکانپذیر باشد که می تواند تابستانی خسته کننده باشد.

   هشتم ژوئیه ۲۰۲۱  Tempting Beef

الی لو رست ، شریک شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال ExoAlpha ، همچنین اشاره کرد که همراه با “روند غیر جهت دار” در BTC ، بازار همچنین “شاهد کاهش حجم معاملات” است که منجر به “معکوس شدن بیشتر در داخل محدوده و همچنین صدمه به معامله گران جهت دار می شود. ”

Le Rest گفت:

“در داخل این محدوده ، ما شاهد پمپ ها و دامپ هایی هستیم که قیمت ها قبل از کاهش سریع ، به طور معمول در بازارهای کم نقدینگی ، به آهستگی بالاتر می روند.”

به دلیل نوسانات بازار ، لو رست می گوید فعالان بازار که در حاشیه منتظر هستند “منتظر بمانند تا اعتماد Grayscale از تخلیه بیت کوین خود جلوگیری کند و سرکوب نظارتی چین خنک شود.”

مرتبط:

چین سرکوب ارزهای دیجیتال را از طریق بانک‌ها آغاز کرد

لو رست همچنین به نظارت دقیق نظارت کنندگان مالی در سرتاسر جهان در مورد Binance اشاره کرد ، به عنوان “مشکل قابل توجهی که ظرفیت بازار را برای ورود سرمایه مورد نیاز برای ۴۰،۰۰۰ دلار کاهش می دهد.”

مرتبط:نظارت سختگیرانه بایننس در اروپا

مرتبط:بایننس تحت دستور ناظر مالی انگلیس

به گفته لو رست:

“با وجود این عناصر که در حال حاضر توسط بازار قیمت گذاری شده است ، ما همچنان شاهد استقبال شدید بیت کوین توسط مدیران دارایی سنتی هستیم که به دنبال یک نقطه ورود خوب برای موقعیت بعدی هستند.”

 

علائم پشتیبانی بالای ۳۰،۰۰۰ دلار

اگرچه درست است که قیمت BTC به زیر سطح حمایت هفتگی نزدیک به ۳۴،۵۰۰ دلار رسیده است ، اما تحلیلگر مستعار رمزنگاری توییتر ، Rekt Capital سریعاً به این نکته اشاره کرد که این قیمت در سطح پشتیبانی پشتیبان دیگری در حدود ۳۲۲۰۰ دلار  پیدا کرده و منجر به “تغییر عمده ای در روند” نمی شود.

بازارهای کم نقدینگی بلای جان بیت کوین

بازارهای کم نقدینگی بلای جان بیت کوین

یکی از شاخص های صعودی احتمالی که توسط برخی از تحلیلگران برجسته شده است ، شاخص بیت کوین “رشد خالص نهادها” است که در هفته های اخیر با پایین آمدن قیمت BTC به زیر ۴۰۰۰۰ دلار ، به بالاترین سطح صعود کرده است.

بازارهای کم نقدینگی بلای جان بیت کوین

رشد خالص موجودیت های بیت کوین. منبع: Glassnode

در مواقعی از این دست که عدم قطعیت حاکم است ، استراتژی ساده میانگین گذاری دلار-استراتژی است که حتی باتجربه ترین معامله گران برای کاهش استرس و تمرکز مجدد بر چشم انداز بلند مدت قیمت به آن متوسل می شوند-استفاده می شود.

اگر قیمت بیت کوین کاهش یابد ، من بیشتر می خرم.

اگر قیمت بیت کوین بالا رود ، من نیز بیشتر می خرم.

این زیبایی میانگین هزینه دلار است.

– گرگ های وال استریت (scottmelker @) هشتم  ژوئیه ۲۰۲۱

توجه: نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com و سهم آموز نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

مقالات ارز های دیجیتال را از این قسمت مشاهده بفرمایید