Ethereum NFT Fantasy Soccer Sorare

بازی جدید اتریوم مبلغ ۶۸۰ میلیون دلار جمع آوری کرد

Sorare ، یک بازی فوتبال فانتزی مبتنی بر اتریوم که بر اساس کارت های معاملاتی NFT ساخته شده است ، در سال 2021 با افزایش تعداد بازیکنان و حجم معاملات قابل توجه ، بدون توجه به ده ها تیم مجوزدار جدید در ترکیب ، رشد چشمگیری داشته است.

بازی جدید اتریوم مبلغ ۶۸۰ میلیون دلار جمع آوری کرد

Sorare که اکنون ۴٫۳ میلیارد دلار ارزش دارد ، قصد دارد بازی فانتزی رمزنگاری خود را در سایر ورزش ها گسترش دهد و دفتر خود را در ایالات متحده راه اندازی کند.

Sorare ، یک بازی فوتبال فانتزی مبتنی بر اتریوم که بر اساس کارت های معاملاتی NFT ساخته شده است ، در سال ۲۰۲۱ با افزایش تعداد بازیکنان و حجم معاملات قابل توجه ، بدون توجه به ده ها تیم مجوزدار جدید در ترکیب ، رشد چشمگیری داشته است. امروز ، استارتاپ فرانسوی با اعلام سرمایه گذاری ۶۸۰ میلیون دلاری ، علامتی تعجب بر این حرکت صعودی قرار داد.

دور ۶۸۰ میلیون دلاری سری B برای شرکت ۴٫۳ میلیارد دلار ارزش دارد و پس از دور ۵۰ میلیون دلاری سری A که در فوریه اعلام شد ، دنبال می شود. این دور جدید سری B توسط گروه فناوری و سرمایه گذاری ژاپنی SoftBank هدایت شد ، که تعدادی از معاملات صنعت رمزنگاری موجود را دارد ، به ویژه از طریق بخش خدمات مالی SBI Holdings.

سوراره در حال حاضر به طور خاص روی فوتبال تمرکز کرده است ، بازیکنان بیش از ۱۷۵ باشگاه مجاز در این بازی در دسترس هستند. باشگاه های محبوب مانند بارسلونا ، یوونتوس و پاری سن ژرمن بخشی از سوراره هستند ، و همچنین اتحادیه بازیکنان فوتبال لیگ برتر ایالات متحده-فقط بازیکنان ، نه خود باشگاه ها.

نیکولاس جولیا ، بنیانگذار و مدیر عامل Sorare ، این هفته به Decrypt گفت که این شرکت قصد دارد در ورزشهای دیگر نیز گسترش یابد. وی گفت که همچنین در ماه های آینده یک دفتر مستقر در ایالات متحده افتتاح می شود تا “به ما کمک کند تا با طرفداران و لیگ های ورزشی در کشور پیشرفت کنیم”.

جولیا گفت: “ما برنامه های بلندپروازانه ای داریم تا سوراره را به یک غول سرگرمی ورزشی تبدیل کنیم.” “بودجه جدید برای کمک به ما در ادامه رشد تیمی در سطح جهانی ، گسترش در لیگ های جدید و ورزشهای جدید و بهبود تجربه ما برای کاربران ، از جمله ارسال یک برنامه تلفن همراه ، استفاده می شود.”

Sorare مانند Dapper Labs NBA Top Shot ، بر اساس ورزشکاران حرفه ای در اطراف NFT ساخته شده است. NFT مانند سند مالکیت بر یک مورد دیجیتالی کمیاب اثبات می شود. در مورد سوراره ، این یک کارت معاملاتی دیجیتالی است که می توان آن را خریداری و مجدداً فروخت و هر کدام در تعداد محدود موجود است. به عنوان مثال ، یکی از این کارت های NFT در ماه مارس به ارزش ۲۹۰،۰۰۰ دلار ETH فروخته شد.

برخلاف Top Shot ، Sorare جزء بازی در حال انجام است. این ورزش مشابه سایر ورزشهای فانتزی است زیرا می توانید هر هفته یک لیست بازیکنان حرفه ای را انتخاب کرده و با سایر کاربران وارد لیگ شوید و بر اساس عملکرد بازیکنان خود در دنیای واقعی امتیاز کسب کنید. با Sorare ، فقط می توانید تیم خود را با کارت های بازیکنی که در اختیار دارید بسازید ، اما پاداش هایی در قالب کارت های کمیاب و ETH وجود دارد.

به گفته این شرکت ، سورار از ابتدای سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۵۰ میلیون دلار حجم معاملات داشته است و بیش از ۶۰۰،۰۰۰ کاربر ثبت شده در این پلت فرم دارد. سوراره قصد دارد از ۲۰ لیگ برتر فوتبال و ۵۰ اتحادیه برتر فوتبال در سراسر جهان استفاده کند و همچنین باشگاه های فوتبال زنان را برای پیوستن به تیم های فعلی مردان انتخاب کند.

بازیکنان حرفه ای فوتبال جرارد پیکه ، آنتوان گریزمان ، ریو فردیناند و سزار آزپیلیکوئتا نیز در این دور سرمایه گذاری کردند. در همین حال ، دور سری A فوریه شامل سرمایه گذاران برجسته ای مانند کارآفرین و علاقه مند به NFT گری واینرچوک ، و همچنین بنیانگذار Seven Seven Six و بنیانگذار Reddit الکسیس اوهانیان بود.

Sorare همچنین روابط نزدیکی با ناشر اصلی بازی Ubisoft دارد. این استارتاپ در برنامه شتابدهنده آزمایشگاه کارآفرینان یوبی سافت شرکت کرد ، بعلاوه این شرکت ها در بهار امسال در One Shot League همکاری کردند ، یک بازی Spinoff Sorare با تمرکز بر Jupiler Pro League بلژیک.