بالاترین حد خود

بالاترین نرخ بهره باز بیت کوین در بورس شیکاگو

علاقه مندی های آتی بیت کوین در بورس شیکاگو (CME) در حال حاضر 3/6 میلیارد دلار است که بیشتر از رکورد قبلی آن در ماه فوریه بود.

بالاترین حد نرخ بهره باز بیت کوین در بورس شیکاگو

هفته گذشته ، تحلیلگران صنعت مالی متوجه افزایش علاقه موسسات مالی به بیت کوین شدند. این هفته ، پس از تصویب ETF آتی بیت کوین ، معامله گران وال استریت واقعاً وارد عمل شدند.

علاقه مندی های آتی بیت کوین در بورس شیکاگو (CME) در حال حاضر ۳٫۶ میلیارد دلار است که بیشتر از رکورد قبلی آن در ماه فوریه بود. برخلاف سایر مبادلات مشتقات مانند Binance و FTX ، CME منبع اصلی معامله گران نهادی مستقر در ایالات متحده است که می خواهند روی قیمت آینده بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

طبق گزارش سایت تحلیلی BYBT ، CME(بورس شیکاگو) در حال حاضر مسئول کمتر از ۱۶میلیارد کل سهم باز معاملات آتی BTC است،و این در بازاری است که اکنون از ۲۳ میلیارد دلار سود باز پشتیبانی می کند. این عدد در کنار قیمت BTC افزایش یافته است. شش ماه پیش ، این رقم نزدیک به ۲ میلیارد دلار بود.

در معاملات آتی بیت کوین ، مردم حدس می زنند که قیمت دارایی آنها در آینده چقدر خواهد بود. خریداران می توانند با نگه داشتن قیمت پایین تر و سپس مشاهده افزایش قیمت بر سر ارزش دارایی های خود چانه زنی کنند. برعکس برای فروشندگان سود باز نشان دهنده ارزش دلار قراردادهایی است که هنوز منقضی نشده است.

هفته گذشته ، تحلیلگران رمزنگاری Arcane Research گزارش دادند که پول در قراردادهای اختیار معامله بیت کوین – که مانند آینده عمل می کند اما به طرفین این امکان را می دهد که قرارداد را دنبال کنند – از ۱۵ آوریل به بالاترین حد خود رسیده است. سهم جهانی هر دو عدد نشانگر این بود که “احساسات سرسختانه در بین سرمایه گذاران نهادی در حال شکل گیری است.”

این ارزیابی از آنجایی که روز جمعه ، کمیسیون اوراق بهادار و اوراق بهادار ایالات متحده به ProShares اجازه داد تا با صندوق قابل معامله آتی بیت کوین پیش برود-این اولین بورس ETF بیت کوین است که آژانس اجازه داده است. ETF ، که به مردم اجازه می دهد قراردادهای آتی بیت کوین را مانند سهام خریداری کنند ، و این محصول باعث شد قیمت بیت کوین در آخر هفته به بالای ۶۲۰۰۰ دلار برسد که کمتر از ۵ درصد از رکورد بالای ۶۴۸۰۴ دلار در آوریل است.

در همین راستا اکثر معامله گران بازار رمز ارز علاقه زیاد به خرید بیت کوین و معاملات آتی آن دارند چونکه معتقد هستند قیمت بیت کوین بالاخره به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.