BTG Pactual بانک

بانک برزیلی برنامه تجارت رمزنگاری راه اندازی کرد

این بانک در ابتدا تنها از بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کرد ، پلتفرم تجاری جدید BTG Pactual قصد دارد به کاربران خود اجازه دهد طیف وسیعی از آلت کوین ها را معامله کنند.

بانک برزیلی برنامه تجارت رمزنگاری راه اندازی کرد

بانک پیشرو سرمایه گذاری برزیل BTG Pactual یک پلتفرم جدید را راه اندازی کرده است که به مشتریان امکان سرمایه گذاری مستقیم در ارزهای رمزنگاری شده را می دهد.

پلتفرم Mynt این بانک در حال حاضر به کاربران امکان خرید بیت کوین و اتر را می دهد و BTG Pactual قصد خود را برای راه اندازی پشتیبانی از دارایی های رمزنگاری اضافی در آینده اعلام کرده است. آندره پورتیلو ، رئیس دارایی های دیجیتال BTG Pactual ، اظهار داشت:

“در اولین لحظه ، ما دو دارایی اصلی بازار را در اختیار خواهیم داشت ، اما رمز ارزهای دیگر را برای معامله در طول زمان در نظر خواهیم گرفت. ما یک پلت فرم کامل با دارایی های مبتنی بر بلاک چین خواهیم داشت. “

روبرتو سالوتی ، مدیرعامل BTG Pactual ، ایجاد Mynt را در پاسخ به “تقاضای مشتریان ما که مایل به تجارت رمزنگاری هستند” توصیف کرد.

Sallouti افزود که Mynt قصد دارد میزبان محتوای آموزشی باشد که برای اطلاع کاربران جدید در مورد ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاک چین طراحی شده است ، اظهار داشت: “به عنوان یک کلاس دارایی جدید ، ما همچنین مطالبی برای آموزش و آگاهی مشتریان خود در مورد این دارایی ها و فناوری خواهیم داشت.”

به گفته روزنامه محلی ریو تایمز ، راه اندازی Mynt BTC Pactual را به اولین موسسه مالی مهم برزیل تبدیل می کند که به مشتریان خود اجازه می دهد “مستقیماً” در بازار دارایی های رمزنگاری شرکت کنند.

پورتیلو تأکید کرد که وضعیت بانک تحت نظارت کمیسیون اوراق بهادار برزیل و بانک مرکزی محلی برای بخش در حال توسعه رمزنگاری کشور اعتبار ایجاد می کند.

وی افزود: “با پشتیبانی BTG Pactual ، Mynt دارای تفاوتهای اساسی در امنیت و اعتبار [ -] ویژگیهایی است که در دسته جدیدی از سرمایه گذاریها که هنوز اکثر مردم با آن عادت ندارند ، اساسی است.”

Mynt اولین حمله BTG Pactual به بخش رمزنگاری نیست ، زیرا بانک پس از چند سال بررسی دارایی های دیجیتال ، رمز امنیتی ReitBZ خود را در سال ۲۰۱۹ راه اندازی کرد.

در آوریل سال جاری ، BTG Pactual همچنین اولین بانک سرمایه گذاری برزیل بود که پس از رونمایی از صندوق سرمایه گذاری چند بازار بیت کوین ۲۰ ، یک صندوق رمزنگاری راه اندازی کرد.