پیشنهاد امنیتی DBS bank !

بانک DBS در سنگاپور “رمز امنیت اوراق قرضه دیجیتال”

سرمایه گذاران سازمانی و معتبر ثبت نام شده در بورس جهانی DBS Digital Exchange قادر به دسترسی به بازارهای ثانویه برای اوراق قرضه دیجیتال این بانک خواهند بود.

شرکت بانکی چند ملیتی مستقر در سنگاپور ، DBS Bank ، با انتشار یک اوراق قرضه دیجیتال ، اولین پیشنهاد امنیتی خود یا STO را راه اندازی کرده است.

اوراق قرضه دیجیتال بانک DBS که با قیمت ۱۱٫۳۵ میلیون دلار قیمت گذاری شده است و با ۶ ماه ضمانت و کوپن سالانه ۰٫۶۰٪ همراه است. این پیشنهاد از طریق مکان شخصی برگزار شده توسط DBS Digital Exchange یا DDEx ، به عنوان اولین STO DDEx برگزار شد.

برای تشویق به مشارکت سرمایه گذار ، قرار است این اوراق در هیئت مدیره ۱۰ هزار دلاری سنگاپور (تقریبا ۷۵۶۰ دلار) معامله شود – این کاهش چشمگیر در مقایسه با ۲۵۰ هزار دلار سهام سنگاپور است که اوراق عمده فروشی سنتی در آن معامله می شود.

اوراق قرضه دیجیتال برای معاملات ثانویه برای مشتریان DDEx که دارای اعتبار یا سرمایه گذاران معتبر هستند در دسترس خواهد بود.

DBS امیدوار است که ارائه زمینه این موضوع را برای سایر صادرکنندگان و همچنین برای راه اندازی پیشنهادات رمز امنیتی از طریق پلت فرم DDEx هموار کند.

Eng-Kwok Seat Moey ، رئیس گروه بازارهای سرمایه در بانک DBS ، تأکید کرد که رمزهای امنیتی روشی کارآمد و ابتکاری برای افزایش سرمایه در منطقه آسیا و اقیانوسیه ارائه می دهند – این ارز بیش از ۳۰٪ از بازارهای سهام خصوصی جهانی را نشان می دهد. او بیان کرد:

“لیست اولیه STO ما در DBS Digital Exchange یک نقطه عطف مهم است ، زیرا قدرت اکوسیستم دارایی دیجیتال ما را در تسهیل روش های جدید در باز کردن راه ، برای صادر کنندگان و سرمایه گذاران ، برجسته می کند. ما انتظار داریم که علامت گذاری دارایی به طور فزاینده ای به جریان اصلی تبدیل شود ، زیرا بیشتر مشتریان ما به عنوان بخشی از جمع آوری صندوق سرمایه خود ، از صدور رمز امنیتی استفاده می کنند.

از زمان راه اندازی در دسامبر سال ۲۰۲۰ ، Moey تخمین می زند که حجم روزانه DDEx 900٪ افزایش یافته است ، در حال حاضر این سیستم عامل به بیش از ۱۲۰ معامله گر خدمات ارائه می دهد. سرویس نگهداری رمزنگاری بانک DBS همچنین بیش از ۶۰ میلیون دلار دارایی دارد.

این بانک همچنین ساختار اعتماد را در اوایل ماه مه برای سوداگران بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) ، XRP و بیت کوین کش (BCH) ارائه داد.

ایجاد واحد رمزنگاری در ایرلند توسط قدیمی ترین بانک آمریکا !