بایننس رو به پیشرفت

بایننس ادغام کیف پول Polygon را تکمیل می کند

در حالی که این اطلاعیه به طور خاص بر روی توکن اصلی MATIC متمرکز است ، بایننس همچنین قصد دارد از توکن های مرتبط ERC20 ، BEP2 و BEP20 در MATIC پشتیبانی کند.

بایننس ادغام کیف پول Polygon را تکمیل می کند

طبق بیانیه مطبوعاتی ، بایننس Binance شبکه اصلی (Polygon (MATIC را به طور کامل در پلت فرم خود ادغام کرده است. از این پس ، معامله گران بایننس می توانند MATIC را از طریق حساب های بایننس خود واریز و برداشت کنند ، در حالی که با برنامه های غیر متمرکز یا DApps مانند Sushiswap ، Balancer ، Aave و موارد دیگر ارتباط برقرار می کنند.

این ادغام به منظور اطمینان از این است که معامله گران می توانند از DApp های ذکر شده به صورت ارزان و کارآمد بدون استفاده از پل چند ضلعی موجود استفاده کنند.

در حالی که این اطلاعیه به طور خاص بر روی توکن اصلی MATIC متمرکز است ، بایننس همچنین قصد دارد از توکن های مرتبط ERC20 ، BEP2 و BEP20 MATIC پشتیبانی کند.

بایننس جدیدترین ادغام Polygon را مشخص می کند ، زیرا این شبکه قبلاً با Huobi و Coinbase Wallet و سایر افراد به همین منظور کار کرده است. راه حل مقیاس بندی توسط سرویس های مختلف اتریوم محور مانند Metamask و Infura پشتیبانی می شود.

کاربران DApp با صبر و حوصله منتظر اتریوم ۲٫۰ هستند تا بسیاری از مسائل مقیاس پذیری آن را حل کند. با این حال ، به نظر می رسد که Polygon در حال حاضر این خلأ را پر می کند. این شبکه به توسعه دهندگان راهی می دهد تا برای همه DApp های خود سایدچین های منحصر به فرد بسازند ، که ممکن است قابلیت های رشد لازم را برای پذیرش انبوه فراهم کند.

توسعه دهندگان نیز در حال استفاده از این قابلیت ها هستند. به تازگی ، Polygon استودیوهای Polygon متمرکز بر بازی را تاسیس کرده است تا بازی های غیر متمرکز بسازد و از قدرت توکن های غیرقابل تعمیر استفاده کند.

در مورد بایننس ، وضعیت کمی مبهم تر است. بزرگترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده جهان به تازگی در مالزی ممنوع شده است. ۱۴ روز مهلت دارد تا عملیات خود را در منطقه متوقف کند. این خبر بلافاصله پس از یادگیری مبادله معاملات مشتقات رمزنگاری شده در اروپا توسط بایننس ، همچنین علیرغم کاهش محدودیت های برداشت توسط پلتفرم و معرفی ابزارهای گزارش مالیات ، منتشر می شود.