تلاش برای رشد صنعت رمزنگاری

بایننس برای هفدهمین بار توکن سوزاند

بایننس در هر سه ماهه ، 100 BNB میلیون سکه می سوزاند تا حجم گردش آن کاهش یابد و جا برای سکه های جدید باز شود .

بایننس برای هفدهمین بار توکن سوزاند

تیم بایننس برای هفدهمین مرتبه سوزاندن  ۱۳۳۵۸۸۸ توکن BNB به ارزش ۶۳۹ میلیون دلار در ۱۸ اکتبر را اعلام کرد.

این افزایش ۶۲ درصدی نسبت به رایت دو ربع آنها بود که منجر به سوزاندن ۱۲۹۶۷۲۸ توکن شد. با این حال ، این نیز بالاتر از Quarter one است ، جایی که توکن هایی به ارزش ۵۹۵ میلیون دلار از بین رفت. از اعداد و ارقام مشخص است که سود سه ماهه سوم آن تقریباً ۳٫۱۵ میلیارد دلار بوده است.

بخشی از بیانیه آن خوانده شده است

“تیم Binance با موفقیت ۱،۳۱۸،۰۴۹ BNB (تقریبا ۶۳۹ میلیون دلار) به عنوان بخشی از آخرین سوختگی دوره ای سوزاند. در محله ۱۷ ، ۱۷ ۸۳۹ توکن دیگر مشاهده شد که عملاً توسط پیشگامان ما از بین رفت. “

بایننس سوختن سه ماهه هفدهم را به پایان رساند

سوختن توکن BNB به چه معناست

در هر سه ماهه ، Binance ۱۰۰ میلیون سکه می سوزاند تا حجم گردش آن کاهش یابد و جا برای سکه های جدید باز شود. سوختگی ۱۰۰ میلیون BNB را به صورت فصلی هدف قرار می دهد تا زمانی که ۵۰٪ از جریان دور نماند. تیم بایننس یک گروه کوچک و نزدیک است که توکن های خود را فروخته یا استفاده نکرده است. ۴۰ درصد اختصاص داده شده به آنها کاملاً دست نخورده باقی می ماند و طبق برنامه ریزی در پایان هر سه ماهه سوزانده می شود.

Binance همیشه به دنبال راههای خلاقانه برای بهبود خدمات خود است. BNB Pioneer Burn Program به کاربرانی که دارایی های خود را در حوادث جداگانه از دست داده اند ، این امکان را می دهد تا مقداری از ارزش خود را بازیابی کنند. به خاطر شفافیت ، اکنون می توانید ببینید که چه تعداد توکن توسط این ابتکار در هر سه ماه سوزانده شد.

بایننس در حال افزایش موقعیت خود است

بازار سکه طی سه ماه گذشته به طور مداوم در حال رشد بوده است. براساس مطالعه ای از The Block و منابع دیگر ، Binance شاهد افزایش سطح از ۶۹٫۶  به ۷۰٫۳ بود.

در سایر نقاط ، تحقیقات شرکت نشان می دهد که مبادلات بزرگ رتبه بالاتری در مجموعه داده خود نسبت به سایر منابع دارند. بنابراین ، برآوردها را به حدود ۵۰ درصد کاهش می دهد. با این وجود ، نسبت مربوطه هنوز بسیار نزدیک است.

بایننس بر رشد صنعت متمرکز است. آنها معتقدند که رشد صنعت تأثیرات قابل توجهی بر رشد آنها به عنوان یک سازمان دارد. به همین دلیل ، آنها دیگر بازیگران صنعت را به عنوان رقیب نمی بینند.

Binance خود را به عنوان رهبر صنعت در حفاظت از امنیت کاربران می بالد. آنها در طول چهار سال سخت تلاش کرده اند تا در مشتریان اعتماد ایجاد کنند. این امر مشتریان را در هسته اقدامات و قطعنامه هایی که بر عملیات آن تأثیر می گذارد مشاهده کرده است. این بدان معنی است که آنها محصولات عالی را برای همه ایجاد می کنند و این موضوع آنها را از آسیب محافظت می کند.