توقف فعالیت های تنظیم شده

بایننس تحت دستور ناظر مالی انگلیس

صرافی ارز رمزنگاری ، بایننس تا روز چهارشنبه فرصت دارد تا با اعلامیه جدید رفتار مالی سازمان مطابقت داشته باشد.

به بایننس Binance ، یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان ، پس از بررسی فعالیت های آن توسط اداره رفتار مالی کشور یا FCA ، دستور داده شده است که همه فعالیت های نظارتی را در انگلستان متوقف کند.

FCA در اطلاعیه ای گفت: “بازار بایننس  Binance محدود شده و مجاز به انجام فعالیت در انگلستان نیست” و افزود که هیچ نهاد دیگری در گروه بایننس Binance هیچ یک از مجوزهای لازم برای فعالیت در این کشور را ندارد.

در ارائه توبیخ از FCA نیز هشدار شدید در مورد سرمایه گذاری همراه با مبادلات غیر مجاز صادر شده است:

“اکثر شرکت های تبلیغاتی و فروش سرمایه گذاری در مجموعه های رمزگذاری شده توسط FCA مجاز نیستند. این بدان معناست که اگر در برخی از مجموعه های رمزنگاری سرمایه گذاری کنید ، در صورت خراب شدن امور ، به خدمات بازرس مالی یا طرح جبران خدمات مالی دسترسی نخواهید داشت. “

در حالی که FCA ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) یا اتر (ETH) را تنظیم نمی کند ، اما وظیفه اوست که معاملات مشتقات را کنترل می کند ، که شامل قراردادهای آتی و گزینه ها است. دارایی های دیجیتال که به عنوان اوراق بهادار تلقی می شوند نیز تحت اختیار FCA قرار دارند.

بایننس Binance روز یکشنبه در پاسخ به FCA ساختار شرکت خود را روشن کرد. صرافی در توئیتر خود نوشت:

“اعلامیه FCA UK تأثیر مستقیمی بر خدمات ارائه شده در بایننس http://Binance.com ندارد.”

 

اعلامیه FCA انگلیس تأثیر مستقیمی بر خدمات ارائه شده در https://t.co/QILSkzx7ac ندارد.

رابطه ما با کاربران تغییر نکرده است. (۳/۴)

– Binance (@ binance) 27 ژوئن ۲۰۲۱

تصمیم FCA تنها یک روز پس از اعلام بایننس Binance مبنی بر خروج از بازار بزرگ دیگر صادر شد. کاربران در استان انتاریو کانادا که محل زندگی ۱۵ میلیون نفر است ، تا پایان سال فرصت دارند تمام موقعیت های فعال خود را تعطیل کنند.

مرتبط: متوقف کردن عملیات بایننس Binance در انتاریو

روز جمعه بایننس Binance به کاربران خود اطلاع داد که انتاریو به یک “حوزه قضایی محدود” تبدیل شده است ، اگرچه دلیل خروج آن را مشخص نکرده است. با این حال ، یک سرکوب گسترده در مبادلات رمزنگاری شده توسط کمیسیون اوراق بهادار انتاریو ، OSC نقش مهمی در تصمیم گیری داشت.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، OSC علیه شرکت های اصلی Kucoin و Poloniex به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار اقدام کرده است. در اوایل این ماه ، تنظیم کننده گفت که جلسات دادرسی را علیه Bybit برای تخلفات مشابه برگزار می کند.

آینده امور مالی ، اطلاعات DeFi است