بی توجهی بازار ها به بایننس

بایننس توکن های BNB به ارزش ۳۹۰ میلیون دلار را سوزاند

بایننس در شانزدهمین رویداد سه ماهه توکن سوزاندن 400 میلیون دلار BNB را نابود کرده است ، اما به نظر نمی رسد که بازارها به این مهم توجه کنند.

بایننس توکن های BNB به ارزش ۳۹۰ میلیون دلار را سوزاند

صرافی عمده ارز رمزنگاری بایننس شانزدهمین دوره سوزاندن سه ماهه (Binance Coin (BNB خود را به اتمام رسانده است و بیش از ۳۹۰ میلیون دلار BNB از بین رفته است.

در ۱۸ ژوئیه ، بایننس گزارش داد که ۱،۲۹۶،۷۲۸ توکن BNB را که در آن زمان چیزی کمتر از ۴۰۰ میلیون دلار ارزش داشتند ، از بین برد.

این صرافی ۵،۱۶۳ BNB اضافی را نشان داد که از طریق برنامه Pioneer Burn آن نابود شد – انگیزه ای که هدف آن کمک به کاربرانی است که از طریق معاملات صادقانه اشتباه با قراردادهای هوشمند ، رمز ارزهای خود را از دست داده اند.

بایننس خسارات را تحت پوشش قرار می دهد ، و توکن ها را در شرایط خاص به کاربران باز می گرداند. سپس این اعداد رمزارز از مجموع سوزاندن سه ماهه توسط بورس کسر می شود.

به طور خلاصه: ۱،۲۹۶،۷۲۸  BNBبا ۳۹۰،۸۵۵،۱۵۰ USD توسط بایننس سوزانده شد.

۱۶ میلیون BNB باقیمانده قفل شده و طبق برنامه مندرج در مقاله سفید به آدرس تیم منتقل شده است. # تیم بایننس تاکنون هرگز از یک تیم #BNB استفاده نکرده و یا فروخته است ، فقط آنها را سوزانده است.

– CZ Binance (cz_binance) 18 ژوئیه ۲۰۲۱

بایننس متعهد شده است که هر سه ماه ۲۰٪ از سود صرافی را بسوزاند ، با این اواخر اعلام کرد که در طی سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ صرافی می توانست ۲ میلیارد دلار سود داشته باشد.

آخرین سوختگی از نظر ارزش فیات ، دومین بزرگترین در تاریخ Binance Coin است که در مارس ۶۰۰ میلیون دلار BNB نابود شده است.

علیرغم مقیاس سوختگی ، به نظر می رسد این رویداد تأثیر چندانی در بازارهای Binance Coin نداشته باشد ، در حالی که قیمت BNB در تعطیلات آخر هفته روند نزولی داشته است.

مرتبط:سوزاندن شیبا توسط خالق اتریوم به پاس قدردانی

در زمان نوشتن مقاله ، BNB در روز کمتر از ۱٪ با ۳۰۱٫۶۶ دلار معامله بود. در حال حاضر ۵۶ درصد از بالاترین میزان خود در ۱۰ مه ۶۸۶ دلار پایین است ، اما از ابتدای سال تاکنون با ۷۰۰ درصد رشد قابل توجه است.

بایننس اخیراً در چندین جبهه با تنظیم کننده ها مبارزه می کند و فشار نظارتی قابل توجهی از انگلستان ، آلمان و هنگ کنگ وارد می شود.

در انگلیس ، تعدادی از بانک های خیابان های بزرگ همچنین مشتریان خود را از معامله با صرافی محدود کرده اند زیرا تنظیم کننده مالی کشور ، سیستم عامل های تجارت رمزنگاری نشده را کنترل می کند.

در ۱۶ ژوئیه ، بایننس به طور ناگهانی فروش سهام سهام خود را متوقف کرد.