پایان بایننس در بازار سنگاپور

بایننس سنگاپور درخواست مجوز کریپتو را پس گرفت

بایننس قصد دارد تا پایان فوریه 2022 تمام خدمات خود را در سنگاپور متوقف کند . کاربران دیگر مجاز به واریز ارزهای دیجیتال یا پول دولتی در پلتفرم Binance.sg نیستند.

بایننس سنگاپور درخواست مجوز کریپتو را پس گرفت

صرافی کریپتو بایننس درخواست خود را برای مجوز خدمات توکن پرداخت دیجیتال (DPT) در مرجع پولی سنگاپور (MAS) پس گرفت.

با شروع دسامبر، Binance.sg ورود کاربران جدید را متوقف کرده است و به سنگاپوری ها اجازه نمی دهد ارزهای دیجیتال یا پول دولتی را در صرافی سپرده گذاری کنند.

تا ۱۳ فوریه ۲۰۲۲، بایننس قصد دارد تمام خدمات مربوط به معامله با توکن‌های ارزهای دیجیتال را «پایان» کند. با این حال، صرافی اعلام کرد که هیچ مسئولیتی در قبال دارایی های کاربران پس از مهلت تعیین شده توسط خود ندارد:

“با اثر فوری، کاربران باید شروع به برنامه ریزی برای برداشت ارزهای دیجیتال و پول دولتی خود از Binance.sg کنند. حساب های کاربران ثبت نام شده که KYC را گذرانده اند به حالت تعلیق در خواهد آمد.

کاربران بایننس سنگاپور در حال حاضر مجاز به خرید و فروش کریپتو با استفاده از دارایی های موجود خود تا ۱۲ ژانویه ۲۰۲۲٫هستند. تا ۱۳ژانویه کاربران Binance.sg از خرید و فروش رمزنگاری منع خواهند شد. در طول این مرحله:

کاربران فقط می توانند رمزنگاری خود را برداشته و به پلتفرم های شخص ثالث یا کیف پول های رمزنگاری منتقل کنند. و یا SGD خود را برداشت. همه حساب ها باید تا ۱۳ فوریه ۲۰۲۲ بسته شوند.

بایننس قصد دارد ترتیبات بیشتری را برای آزادسازی دارایی های کاربران در صورت درخواست رسمی به خدمات مشتریان این شرکت انجام دهد.

پس از تاریخ نهایی، بایننس به هیچ یک از کاربران سنگاپور اجازه بستن موقعیت یا برداشت دارایی های رمزنگاری شده را نخواهد داد. در این اطلاعیه آمده است: “دارایی های رمزنگاری قفل شده در یک حساب امانی نگهداری می شود و دارایی های پولی شما به حساب شخصی StraitsX شما منتقل می شود.”

توصیه می کنیم در اسرع وقت قبل از پایان مهلت بسته شدن حساب (۱۳ فوریه ۲۰۲۲) اقدام کنید. لطفاً توجه داشته باشید که BAS هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از عدم برداشت دارایی های خود و بستن حساب خود تا ۱۳ فوریه ۲۰۲۲ نخواهد داشت.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس توضیح داد که این صرافی همچنان در بازار سنگاپور حضور خواهد داشت و این خروج به خرید اخیر بورس اوراق بهادار خصوصی تحت نظارت سنگاپور Hg Exchange (HGX) مرتبط است. سهام ۱۸ درصد نشان دهنده تلاشی برای غلبه بر موانع قانونی موجود است زیرا HGX اخیراً مجوز اپراتور بازار شناخته شده از MAS را دریافت کرده است.

برای شفاف سازی. بایننس هفته گذشته سرمایه گذاری قابل توجهی در صرافی تنظیم شده HGX انجام داد. این سرمایه گذاری باعث شد تا برنامه خود ما تا حدودی غیرفعال شود. ما از طریق شرکای خود برای رشد صنعت کریپتو در سنگاپور به کار خود ادامه خواهیم داد.https: //t.co/D9oywGEavV

– CZ Binance (@cz_binance) 13 دسامبر ۲۰۲۱

بایننس هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مطالب مرتبط: بایننس در حال مذاکره برای راه‌اندازی صرافی ارزهای دیجیتال در اندونزی است

علی‌رغم بررسی‌های نظارتی مداوم، بایننس به کاوش در حوزه‌های قضایی جدید برای راه‌اندازی صرافی‌های رمزنگاری محلی‌شده ادامه می‌دهد.

بنا به گزارش ها، بایننس در حال مذاکره با ثروتمندترین خانواده اندونزی، هارتونوس، برای راه اندازی یک سرویس مبادله است. طبق گزارش بلومبرگ، بایننس ممکن است به زودی یک سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال را با PT Bank Asia Central Asia (BCA) تحت کنترل Hartonos نهایی کند.

در صورت تایید، مشارکت جدید BCA امکان راه اندازی دومین سرمایه گذاری رمزنگاری را برای Binance در اندونزی فراهم می کند. صرافی کریپتو همچنین در حال برنامه ریزی برای گسترش به بریتانیا در ۶ تا ۱۸ ماه آینده در میان مقاومت نظارتی است.