ویژگی جدید کیف پول دیجیتالی

برداشت رمز ارز برای اولین بار توسط کاربران Robinhood

Robinhood در حال آزمایش یک ویژگی کیف پول رمزنگاری جدید است که در نهایت به کاربران امکان می دهد رمزنگاری را از برنامه خود خارج کنند.

برداشت رمز ارز برای اولین بار توسط کاربران Robinhood

پلتفرم تجارت خرده فروشی Robinhood در حال آزمایش یک ویژگی کیف پول دیجیتالی است که مدتها در انتظار آن بود و به کاربران این امکان را می داد تا دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) را ارسال و دریافت کنند.

بلومبرگ این شایعه را در ۲۱ سپتامبر گزارش داد و نشریه مدعی شد که تصاویری از رابط خروجی را در نسخه بتا ویژگی کیف پول در برنامه IOS Robinhood مشاهده کرده است.

در حالی که جزئیات اندک است ، بلومبرگ همچنین ادعا می کند که یک لیست انتظار را مشاهده کرده است که در آن کاربران می توانند برای کیف پول دارایی دیجیتال جدید ثبت نام کنند. این گزارش می افزاید: “این برنامه همچنین دارای کد اشاره به انتقال ارزهای رمزنگاری شده است.”

کاربران Robinhood در حال حاضر تنها می توانند رمز ارز را با دلار آمریکا خریداری کرده و دارایی های دیجیتالی خود را بر روی این پلتفرم معامله کنند ، زیرا این برنامه از سپرده ها و برداشت های رمزنگاری شده پشتیبانی نمی کند.

معامله گران رمزنگاری Robinhood مدتهاست که این شرکت را برای معرفی قابلیت سپرده گذاری و برداشت برای دارایی های دیجیتال نشان می دهند ، زیرا تماس ها امسال افزایش یافته است زیرا متعصبان مشتاق Dogecoin با چشم های آتشین در پلت فرم همگام شده اند.

ولد تنف ، مدیرعامل Robinhood در تماس سه ماهه ۱۹ آگوست اعلام کرد که این شرکت سرانجام در حال بررسی معرفی یک کیف پول رمزنگاری شده است.

تنف با تأکید بر هیجان شرکت برای راه اندازی ویژگی جدید ، گفت: “می دانم که شور و شوق زیادی از سوی جامعه رمزنگاری و به ویژه جامعه Dogecoin در دسترسی به کیف پول وجود داشته است.”

Robinhood برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ خدمات تجاری بیت کوین و اتریوم را برای مشتریان در پنج ایالت ایالات متحده راه اندازی کرد. Robinhood از آن زمان پشتیبانی از altcoin خود را گسترش داده است و در حال حاضر به معامله گران مستقر در هر چهار ایالت ایالات متحده اجازه می دهد تا به ویژگی های رمزنگاری آن دسترسی پیدا کنند.

خدمات رمزنگاری به بخش مهمی از درآمد Robinhood در سال ۲۰۲۱ تبدیل شده است ، زیرا گزارش Q2 آن نشان می دهد که ۴۱ درصد از درآمد ۵۶۵ میلیون دلاری آن از تجارت رمزنگاری بوده است. در مقابل ، این شرکت ۵ میلیون دلار از معاملات رمزنگاری برای کل سال ۲۰۲۰ تولید کرد.

در اوایل ماه جاری ، این شرکت با راه اندازی یک ویژگی سرمایه گذاری مکرر در رمزنگاری ، به کاربران اجازه داد تا میانگین هزینه دلار (DCA) را در موقعیت های رمزنگاری کنند.

Robinhood تنها به دنبال گسترش حمایت خود از ارزهای دیجیتال نیست ، زیرا تعداد فزاینده ای از شرکت های اصلی اعلام کرده اند که برای پرداخت دارایی های دیجیتالی و رمز ارز ها اقدام می کنند.

Cointelegraph در ۱۶ سپتامبر گزارش داد که AMC Entertainment قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ پرداخت بلیط فیلم را در Ether (ETH) ، Litecoin (LTC) و Bitcoin Cash (BCH) بپذیرد. این شرکت در حال حاضر برنامه های خود را برای حمایت از پرداخت بیت کوین در آگوست اعلام کرده است.

در ۱۵ سپتامبر غول نرم افزاری Adobe همچنین اعلام کرد که تجار با استفاده از محصول Adobe Commerce خود می توانند از سه ماهه چهارم سال جاری پرداخت های رمزنگاری شده را از طریق Paypal بپذیرند.