راه حلی جدید

برنامه های بلندپروازانه در کنفرانس بلاکچین

یک پلتفرم کاربردی بلاکچین در یک کنفرانس دو روزه که مخصوص توسعه دهندگان برگزار شده است ، از نقشه راه جاه طلبانه برای قابلیت همکاری رونمایی کرده است.

یک پلتفرم کاربردی بلاکچین با افتخار از یک راهکار برنامه جدید برای همکاری با یکدیگر در یک رویداد سالانه که برای توسعه دهندگان برگزار می شود ، رونمایی کرده است.

در مجموع ، هشت هدف نقشه راه توسط لیسک در جریان کنفرانس خود با عنوان Lisk.js ، که به صورت مجازی و با پخش مستقیم از صحنه ای در برلین برگزار شد ، رونمایی شد.

یکی از مهمترین آنها تراکنشهای بروزرسانی میان زنجیره ای است که اطمینان از انتقال ایمن و سریع اطلاعات بین شبکه ها را تضمین می کند.

جزئیات همچنین در مورد چگونگی معرفی زنجیره های جانبی به اکوسیستم لیسک – و محافظاتی که در صورت لزوم خاتمه زنجیرهای جانبی اطمینان حاصل می شود ، مشخص شد.

همچنین پشتیبانی برای نشانه های غیر قابل استفاده نیز در دسترس است – به این معنی که کاربران Lisk قادر به ایجاد ، تخریب و انتقال NFT ها مانند سایر کلاس های دارایی هستند.

کارهای زیادی پیش رو است

چیزی که از برنامه Lisk.js 2021 مشخص بود این بود که این تنها آغاز کار است و تیم تحقیقاتی پروژه کارهای زیادی در پیش دارد.

اهداف آینده شامل بهبود بیشتر راه حل قابلیت همکاری ارائه شده ، کاهش زمان نهایی در سازوکار اجماع آن و افزایش رابط کاربری Lisk برای تضمین دسترسی یکپارچه و امن است. همه اینها برای اطمینان از زیرساخت های بستر های نرم افزاری آینده نگر طراحی شده اند – و برای سالهای زیادی برای جامعه مرتبط و مفید خواهند بود.

توانایی تعامل با سایر اکوسیستم ها به عنوان یک محوری در نظر گرفته می شود زیرا این بدان معناست که Lisk تنها یک برنامه کاربردی مستقل از بلاکچین مستقل نیست، بلکه یک راه حل بلاکچین قابل همکاری جهانی نیز می شود. این مورد به طور فزاینده ای توسط جامعه بلاکچین به عنوان یک گام حیاتی به جلو در نظر گرفته می شود ، از چند پاره شدن جلوگیری می کند و اطمینان حاصل می کند که ملاقات ها بدون دردسر بین شبکه ها جریان می یابد.

به هر قسمت از نقشه راه نامی اختصاص داده شده است که مربوط به یک سنگ قیمتی است – و پس از موفقیت آمیز ساختن مراحل کوارتز ، کهربا و یاقوت ، لیسک در پایان مرحله زمرد خود قرار دارد. این خصوصاً مناسب است ، زیرا این سنگ نمادی از شروع جدید و سلامتی است.

مرحله قابلیت همکاری سفر این سیستم عامل با یاقوت کبود آغاز می شود ، در حالی که مرحله الماس بر گسترش این پروتکل پیشرفته به سایر بلاکچین ها از طریق پل های Lisk متمرکز است. فقط دو نفر از کاندیداهای مورد بررسی شامل Ethereum و Polkadot هستند.

لیسک گفت: “در حالی که شبکه های بلاکچین از نظر امنیت ، حریم خصوصی و توان عملیاتی متفاوت هستند ، قابلیت همکاری و امکان ارتباط متقابل بین شبکه های مختلف را فراهم می کند و از موانع مرتبط با شبکه های مختلف بلاکچین عبور می کند.” “گسترش مداوم و نوآوری در فضای همکاری پذیری بلاکچین منجر به دسترسی بیشتر می شود ، که امکان استفاده گسترده  را فراهم می کند.”

درگیر شدن

اکنون از کل جامعه برنامه Lisk دعوت شده است تا در این امر درگیر شوند. آنها نه تنها می توانند جزئیات راه حل قابلیت همکاری سیستم عامل را در یک انجمن اختصاصی کشف کنند ، بلکه از آنها دعوت می شود تا نظرات خود را ارائه دهند.

ماس کوردک ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت لیسک ، گفت: “در ایده پردازی نقشه راه خود برای تکمیل قابلیت همکاری اکوسیستم ،  از تصویر الماس ، که نماد چندوجهی شکست ناپذیری و  خلوص و کمال که نمایانگر همه چیزهایی است که امیدواریم به دست آوریم ، الگو گرفتیم .

“برای رسیدن به این نقطه ، Lisk از سنگ های قیمتی عبور می کند ، بلافاصله از طریق زمرد به یاقوت کبود ، مسیر را به آینده می رساند و الماس شکل نهایی پلت فرم نرم افزار blockchain Lisk است. ماه های آینده بسیار هیجان انگیز خواهد بود و ما توسعه دهندگان را تشویق می کنیم که در حال حاضر با تعامل با کد قابل دسترسی و جامعه وفادار ما درگیر شوند. ”

هر دو روز Lisk.js 2021 به صورت مستقیم در YouTube پخش می شد و ضبط ها برای مشاهده در دسترس هستند.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، Lisk اخیراً یک وب سایت تازه سازی شده با پیشرفت های قابل توجه و طراحی جدید راه اندازی کرده است – انتقال نام دامنه خود از Lisk.io به Lisk.com.

سلب مسئولیت:

سهم آموز هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تأیید نمی کند. در حالی که هدف ما ارائه کلیه اطلاعات مهمی است که می توانیم به دست آوریم ، خوانندگان باید قبل از اقدام در رابطه با شرکت تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بر عهده بگیرند ، همچنین این مقاله نمی تواند به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

نشانه های غیرقابل نفوذ رمزارزهای غیرمثلی (NFT)