من منتظر بیت کوین 24000 دلاری هستم

بزرگترین سقوط تاریخ جهان در آینده نزدیک

رابرت کیوساکی انتظار دارد بیت کوین از سطح فعلی 35000 دلار به 24000 دلار سقوط کند و پس از آن ظاهراً قصد دارد خرید خود را انجام دهد.

رابرت کیوساکی ، کارآفرین برجسته ، سرمایه گذار و نویسنده کتاب پرفروش “پدر پولدار پدر بی پول” نظر خود را در مورد بیانیه اخیر دولت آمریکا مبتنی بر افزایش بسته های محرک مالی در ماه مارس(اسفند۱۳۹۹) ، هنگامی که طرح ۱٫۹ تریلیون دلاری تصویب شد، در توییتر به اشتراک گذاشت.

علاوه بر این ، برخی از مقامات ایالات متحده دور چهارم بسته های محرک اقتصادی را پیشنهاد می دهند.

آقای کیوساکی در توییتی عنوان کرده است که حباب به سرعت در حال رشد است و “بزرگترین سقوط تاریخ جهان به زودی صورت خواهد گرفت”.

پیش از این ، U.Today گزارش داده بود که کیوساکی به یکی از حامیان اصلی بیت کوین تبدیل شده است. وی برخلاف سایر حامیان بیت کوین ، دارایی های امن سنتی از جمله طلا را مورد انتقاد قرار نمی دهد و در توییتی نوشته است که طلا ، نقره و بیت کوین بیشتری را خریداری کرده است.

وی انتظار دارد بیت کوین از سطح فعلی ۳۵۰۰۰ دلار به ۲۴۰۰۰ دلار سقوط کند و پس از آن ظاهراً قصد دارد خرید خود را انجام دهد.

وی معتقد است:

“در زمان چنین سقوط‌ هایی بهترین فرصت برای ثروتمند شدن به وجود می‌آید.”

رابرت کیوساکی، نویسنده و سرمایه گذار شناخته شده، در قبل تر سرمایه گذاران را تشویق کرده است اکنون که بازار رمزارزها با یک سقوط تند و تیز مواجه شده است نسبت به خرید بیت کوین اقدام کنند. وی به این افت فاحش قیمت به چشم یک فرصت خرید عالی نگاه می کند.

وی بیان کرده است که اکنون همه می توانند آلت کوین هایی را که عملکردی به مراتب بهتر از بیت کوین داشته اند را با چند دلار خریداری نمایند. وی با بیان این مطلب گفته است که هم اکنون بایدن، فدرال رزرو و خزانه داری آمریکا مشکلات اصلی بر سر راه سرمایه گذاران هستند، نه بیت کوین و ایلان ماسک.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ; ۲۹ خرداد