کاردانو با بیت کوین همسو نیست ؟

به هنگام ریزش بیت کوین کاردانو اوج گرفت

آلت کوین ها بازگشت قیمتی قوی ای داشته اند اما همچنان تحت تاثیر (زیر سایه) بیت کوین هستند

ADA ، رمز اصلی بستر قرارداد هوشمند Cardano ، در این هفته به altcoins پیوسته است که با بالاترین رکوردهای جدید روبرو شده است.

جامانده ی این فصل رشد بازار آلت ها ، کاردانو

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد ADA / USD برای اولین بار در ۷ مه بیش از ۱٫۷۰ دلار رسیده است.

در اقدامی که تعداد فزاینده ای از آلت کوین های کلاه بزرگ به دنبال کپی برداری از آن هستند ، ADA طی چند روز گذشته به طور چشمگیری به دست آورد و با از بین رفتن دیوارهای فروش از زیر ۱٫۳۰ دلار به بالاترین قیمت رسید.

اکنون ، با ادامه دامنه بیت کوین (BTC) ، تحلیلگران چشم انتظار اهداف کوتاه مدت ۵ دلار هستند که به یک صحنه آلتکوین از قبل پر جنب و جوش می دهد.

تاجران محبوب اسکات ملکر در یادداشت احتیاط در اوایل هفته در یک یادداشت احتیاط گفت: “چیزی که من در حال حاضر در ADA دوست ندارم: حجم زیادی وجود داشت ، و اکنون نیز وجود ندارد.

” وی افزود که نمودار ADA / USD با این وجود هنوز “خوب به نظر می رسد” اما در حال حاضر این جفت ارز بیشتر مناسب سرمایه گذاران است تا معامله گران کوتاه مدت.

در برابر BTC ، ADA بسیار پایین تر از بالاترین سطح خود باقی مانده است – این ویژگی در بسیاری از altcoins با وجود عملکرد دلار ایالات متحده مشترک است. ADA / BTC در ژانویه ۲۰۱۸ به ۰٫۰۰۰۰۷۱ BTC رسید و در حال حاضر در ۰٫۰۰۰۰۳ BTC زندگی می کند.

گاو نر چیست؟

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، اقدامات قیمت altcoin با حرکتهای عجیب و غریب در نشانه هایی که از نظر فنی یا تصویب اتفاقات کمی دیده اند یا هیچ رویدادی نداشته اند ، همچنان ادامه دارد.

ابتدا (Dogecoin (DOGE و سپس (Ethereum Classic (ETC برجسته شدند ، دومی در ۷ ماه مه با افزایش قیمت DOGE / USD در اواخر زمان خود به بالاترین حد خود رسیده است.

اسامی معروف ارزهای رمزنگاری شده حتی به سیستم عامل های اصلی منتقل شده اند تا توجه مصرف کنندگان را به تفاوتهای اساسی بین بیت کوین و altcoins جلب کنند.

رایان سلکیس ، بنیانگذار پلت فرم تحلیلی مساری ، روز پنجشنبه به CNBC گفت: “از نظر Dogecoin ، هیچ تفاوتی با GameStop ندارد ، جایی که GameStop یک شرکت واقعی است اما با یک تعداد خاص از مخاطبان تجارت خرده فروشی کمی تبدیل به یک الگوی رفتاری می شود.” در عین حال ، تسلط بیت کوین بر کل ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده با کاهش به پایین ترین سطح یک ساله زیر ۴۵ درصد ، همچنان رو به کاهش است.